PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 132
oceny
7,3 10 1 85132
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Jestem ogromną fanka 3MSC. Najpierw obejrzałam zupełnie przypadkiem hiszpańską wersję, później zabrałam się za książę i skusiłam się jeszcze by zobaczyć włoską wersję. Najbardziej podoba mi się adaptacja hiszpańska. Wydaję mi się nawet, że jest lepsza od książki i o nieba lepsza od włoskiej(porażka). Nie mogę się doczekać na premierę Tylko Ciebie chcę! Cały czas żyłam cichą nadzieją, że nas zaskoczą i na końcu Hache i Babi będą razem. Jednak szperałam trochę po hiszpańskich stronach i odkryłam ze 3MSC od początku miało być pierwszą częścią trylogii! (dla mnie kompletne zaskoczenie, książki są tylko dwie). Scenariusz do trzeciego filmu ma nawet napisać Moccia. Po tym jak to przeczytałam już przestałam sie łudzić nadzieją na happy end, jeśli ma być kolejna cześć do pewnie dopiero wtedy H&B będą razem. Jestem jednak przekonana, że film będzie dużo lepszy od książki, już w samych zwiastunach widać że będzie więcej wątków, więcej akcji. Jak znajdę trochę czasu zobaczę włoskie Tylko Ciebie chcę jednak przypuszczam, że to strata czasu:) Jeśli ktoś słyszał coś na temat trylogii to proszę napisać!

ocenił(a) film na 6
pinkapanska1

Chodzi o te zdjęcia z wystawy Gin? Wydaje mi się że tam nie było zdjęć Hache i Babi z plaży

ocenił(a) film na 10
natalia66

Były, były też zdjęcia Hache i jego przyjaciela - wszystkie stare, tak jakby z pierwszej części. Wychodzi na to, że od dawna Gin się nim interesowała, co wyjaśnia, dlaczego po jego powrocie go śledziła niczym psycholka ;) Do końca filmu nie wiedziałam komu kibicuję, Gin czy Babi, ale po tym jak Babi go potraktowała, a on zdradził dziewczynę, myślę, że są siebie warci. Szkoda, w pierwszej części ich lubiłam, potem już ranili za wiele osób i siebie nawzajem. No i dalej nie wiem, z kim powinien być, ale przy trzeciej części to już na pewno zejdą się, Hache i Babi.

aishie_black

jak wogole bedzie ta 3 czesc. bo juz sama nie wiem

ocenił(a) film na 10
aishie_black

tak, to były jakby zdjęcia z pierwszej części. W książce jest to lepiej wyjaśnione- Gin miała obsesje na jego punkcie, opisywała wszystko w pamiętniku który na końcu książki wpada w ręce Hache któremu bardzo się to podoba. W filmie pierwsze sceny pokazują jej obsesję, jak reaguje na jego imię i śledzi go do stacji.

grand1911

Hache podoba się to, że dziewczyna ma na jego punkcie obsesję i znała go, śledziła go, zanim go poznała? Do tego prowadziła o nim pamiętnik?

ocenił(a) film na 10
Jusialka

tak.

ocenił(a) film na 8
aishie_black

I to bylaby wielka glupota, nie powinno byc 3 czesci

sabter

Czekam niecierpliwie na tą 3 część. jestem ich wielką fanką. może wyjdzie z tego ze napiszemy list z kilkoma osobami do nich, zeby dali nam kilka informacji :) H+B <3!

ocenił(a) film na 9
mydroplife

Hmm... Przeczytałam to w źródłach :) Po prostu weszłam na strony Hiszp.
Też tak myślę o tej obsesji. Hache popełnił wiele błędów co można zobaczyć w 1 części przed poznaniem Babi a później za jej zasługą się zmienił, a nie tak jak to niektórzy piszą, że ona go wykorzystywała. Ona również się w nim zakochała, ale straciła do niego zaufanie. Ja, miałam taki moment (jak on płakał pod koniec) że najchętniej bym weszła do tego filmu i jej szczeliła liścia o.O Ale żyłam z przekonaniem, że w 2 cz. będą razem.. a tu takie wow. Teraz nie wiem sama.. Gin.. Hm, dla mnie za niegrzeczna :d taka jakby chora miłość .. Z BABI to co innego, to było piękne.. Te sceny :) Np. wtedy ich ta scena na balkonie była taka aż dreszcze przechodziły tak romantycznie delikatnie :) a z Gin normalnie masakra :d co chwile to samo, już mnie to nudziło trochę. No ale jak coś się dowiem o 3 cz napiszę z pewnością !!! :))))

agnieszka_9797

Podzielam zdanie ;)

ocenił(a) film na 7
agnieszka_9797

Zgadzam się w 100% z agnieszka_9797 ! Ona go nie wykorzystała ani na siłę nie próbowała zmieniać.Przecież to on sam nawet powiedział do Babi ojca,ze przy niej staje się lepszy i chce zwolnić itp.I również jestem za tym,żeby był z Babi,bo Gin mnie strasznie drażni;/ I w trzeciej części na pewno będą razem,bo Hache sam powiedział (nie pamiętam w której części) że są sobie przeznaczeni i teraz ich drogi się rozeszły,ale kiedyś znów się połączą:)) ina to liczę:D

ocenił(a) film na 9
Vendetta82

Dokładnie tak :) A ten napis " 3 metry nad niebem " .. Ehh.. bezcenny :) Sama chciałabym przeżyć taką miłosną historię, ale oczywiście z innym zakończeniem ( chyba, że coś się zmieni w 3 cz ) :)) Mnie także Gin drażni.. Taka pewna siebie i co to nie ona.. No ale każdy ma swoje zdanie :) A tak poza tym.. Kurczę ! Ile można czekać aż coś się pojawi na temat 3 części :(

ocenił(a) film na 9
agnieszka_9797

Zgadzam się z Wami dziewczyny :) Też nie przepadam za Gin, a Babi na pewno nie próbowała go zmieniać. Ja uwielbiam scenę w klubie, (w pierwszej części) jest po prostu boska :D ehh nie mogę się już doczekać 3 części! :D:D

Yilia

ciekawe o czym bedzie 3 czesc jak powstanie wogole

ocenił(a) film na 9
pala4444

Mam nadzieje, że w 3 części H będzie z Babi :D

ocenił(a) film na 8
Yilia

Prawdopodobnie w 3 części Hache ma wybierać między Gin a Babi i ma wybrać Babi, czytam trochę na temat 3 części i wiem dość dużo jak to wszystko będzie wyglądać, czekam z niecierpliwością na 3 część i mam nadzieję że zobaczymy 3 część chociaż z dobrym tłumaczem bo zawiodłam się na tłumaczeniu w Tylko Ciebie Chcę.

ocenił(a) film na 9
Kaarolina1996

No ja mam nadzieje że wybierze Babi. A nie wyczytałaś może kiedy mniej więcej ma ukazać się 3 część? ja też strasznie się zawiodłam na tym tłumaczeniu ;/

ocenił(a) film na 8
Yilia

Czytałam że prawdopodobnie pod koniec 2013 roku lub 2014 na początku. Wiem że też Federico Moccia ma napisać scenariusz do 3 części i ma pomagać mu ta sama osoba co pisała scenariusz do wcześniejszych części. Przywódcy ogłosili że 3 część ma na dobre kończyć historię Babi i Hache, 3 część nie ma oficjalnego tytułu.Opracowana ma być także 3 część książki.Ogłoszono także że w filmie ma pojawić się dużo przygód drugoplanowych bohaterów serii pierwotnej, rozwijając wątki poboczne. Mario Casas , Maria Valverde i Clara Lago zgodzili się na kontynuacje filmu a Hache(Mario Casas) ma wybrać którą z tych dziewczyn wybierze. Jest więcej niż prawdopodobne że kontynuacja filmu się odbędzie. :)

ocenił(a) film na 9
Kaarolina1996

Dzięki wielkie za informacje :) Mam nadzieje że rozwiną wątek Claudio i Rafaeli i Danieli. Już nie mogę się doczekać tej 3 części :) 1 obejrzałam już chyba z 15 razy i znam go już na pamięć ;p

ocenił(a) film na 8
Yilia

Każdy z nas czeka na 3 część, ale jestem więcej niż pewna że na pewno będzie 3 część. A gdyby Hache miał być z Gin nie robili by 3 część, więc najwidoczniej są plany na dalszy związek Babi i Hache :)

ocenił(a) film na 9
Kaarolina1996

Mam dokładnie takie samo zdanie jak Ty :) a oglądałaś może włoską wersje filmu?

ocenił(a) film na 8
Yilia

Oglądanie włoskiej wersji to stracony czas, wiele wątków nie jest wyjaśnionych, i 1 część jak i druga jest o wiele gorsza niż wersja hiszpańska. Np sytuacja w basenie w wersji hiszpańskiej Hache rozmawia z babi na temat jej 1 razu ona mu wyjaśnia że nigdy tego nie robiła po czym Hache odpowiada że poczeka za to w wersji włoskiej Step mówi do Babi że chce sie z nią kochać w basenie po czym ona mu odpowiada Głupek. Jednak czytałam wersje hiszpańską 1 część jak i 2 i książka tak samo strasznie różni się od wersji hiszpańskiej filmu :)

ocenił(a) film na 9
Kaarolina1996

Właśnie zastanawiałam sie czy obejrzeć wersje włoską, ale teraz to raczej zrezygnuję. Czytałam obydwie książki, (ale najpierw widziałam film wersje hiszpańską) i jednak troche różnic było, ale to chyba zawsze tak jest, że film różni się od książki ;p

ocenił(a) film na 8
Yilia

Zazwyczaj tak i zapewne 3 część książki będzie róźniła się od 3 części filmu :)

ocenił(a) film na 9
Kaarolina1996

Pewnie tak, ale jeśli już Federico Moccia napisze 3 część to historia bedzie działa się dalej we Włoszech?

ocenił(a) film na 8
Yilia

Czytałam że ma napisać scenariusz do 3 części hiszpańskiej i ma pomóc mu ta sama osoba co pisała scenariusz do Trzy Metry nad niebem i Tylko Ciebie chcę. Ludzie piszą że prawdopodobnie że tytuł 3 części ma sie nazywa "Hache" lub "Mów mi Hache" tylko najdziwniejsze jest w tym to że tytył np Trzy Metry jest z tąd że Hache powiedział Babi że jest co najmniej trzy metry nad niebem stąd ten tytuł, za to w 3 części hache powiedział do Gin jadąc z nią na motorze Tylko Ciebie chcę stąd tytuł 2 części, więc co będzie musiał powiedzieć Hache Gin czy Babi w 3 części jeżeli tytuł będzie "Hache" lub "Mów mi Hache" mi to bardziej wygląda jak by sie przedstawiał komuś jakby miał poznać jakaś nową dziewczynę lub jak by chciał zacząć np z Babi i Gin wszystko od nowa i ma zamiar się przedstawić np Cześć "Mów mi Hache" po czym np Babi odpowiada Hej "Mówi mi Babi" i stąd by mógł się pojawić ten tytuł, chociaż w to wątpię.. po prostu plotka.

ocenił(a) film na 9
Kaarolina1996

Nie mogłam już wczoraj wysyłać komentarzy xD Hmm.. myślałam nad tym tytułem, ale powiem szczerze że nie wpadłam na to co Ty. Myślę, że ten tytuł to plotka i że wymyślą jakiś ciekawy i bardziej pasujący do poprzednich tytułów.

Yilia

Mam pytanie czy to bd 3 część hiszpańskiej czy włoskiej wersji ? ; )

ocenił(a) film na 9
cuzthisisme

Hiszpańskiej, a czy zrobią też włoską, to nie mam pojęcia

Yilia

Hiszpańska mnie bardziej interesuje, bo tylko taką ogladalam ;p Dzieki;)

ocenił(a) film na 9
cuzthisisme

Ja też oglądałam tylko hiszpańską ;) jest boska :D

Yilia

Kaarolina1996 podaj mi linka gdzie to wszystko wyczytalas:)

Yilia

Czyli nic innego nam nie pozostaje jak czekać na 3 część ;)

ocenił(a) film na 9
cuzthisisme

Nom dokładnie, oby była jak najszybciej :D

Yilia

Też jestes zdania,ze Babi powinna być z Hache? ;)

ocenił(a) film na 9
cuzthisisme

Oczywiście ze tak ;) jak dla mnie nie ma opcji żeby nie byli razem. Wiec oby w 3 części byli razem bo jeśli nie to się zdenerwuje xd

Yilia

Dlatego o wiele bardziej wolę "3 metry nad niebem" od "tylko ciebie chcę",mimo że koniec nie był zbyt trafny ; (

ocenił(a) film na 9
cuzthisisme

Ja też bardziej lubię 3metry, znam juz ten film na pamięć, a i tak zawsze na końcu płacze jak głupia :p

Yilia

Ten film tak działa na emocje;) Tez wiem coś o tym ;)

ocenił(a) film na 9
cuzthisisme

Czekałam z niecierpliwością na druga cześć, ale powiem szczerze ze się trochę zawiodlam :(

Yilia

Jak dla mnie trochę to mało powiedziane.Bo w 1. cz została ukazana piękna choć niebezpieczna miłość Babi i Hache, a w 2. czesci mi tego zabrakło, bo uczucie Gin i H. już nie było tak emocjonalne.Rozczarowałam się,bo sądziłam,ze oni się pogodzą i zostaną razem.Mam nadzieje,że właśnie po to zostanie stworzona 3. czesc. ;)

cuzthisisme

Ja czytałam, że 30cia część filmu ma nazywać się 'Wybacz, ale wciąż Cię kocham' i myślę, że raczej tak niż 'Hache' lub 'Mów mi Hache' - to 2 tytuły są zbyt banalne...
Poprawka na 99,99% film będzie nazywał się 'Wybacz, ale wciąż Cię kocham'

ocenił(a) film na 8
cuzthisisme

http://www.teinteresa.es/cine/Mario-Casas-consiguio-arrasar-ganas_0_821920068.ht ml

http://www.notasdecine.es/41064/noticias/3-metros-sobre-el-cielo-tendra-tercera- parte-y-spin-off/

proszę o to strony jeżeli masz dobrego tłumacza to wszystko będziesz wiedziała ;)

ocenił(a) film na 8
Kaarolina1996

Nie prawda że tytuł ma być wybacz ale wciąż cie kocham, dziewczyna po prostu założyła photobloga o tej nazwie wiem bo prowadzę go z nią ;) i pisze tam swoje dalsze własne historię, wymyślone. A plotką jest to że tak tytuł ma sie nazywać..

Kaarolina1996

Ale nie czytałam tego na blogu tylko na jakimś forum, gdzie dziewczyna napisała, że szpera w art. '3MSC' i w internecie jest już pełno o tym tytule, nawet na fajsie są chyba z 3 takie str.

ocenił(a) film na 8
Lenkaaa_93

Ludzie wyobrazaja sobie zbyt duz najwidoczniej..bo jakos ja czytam cale dnie o 3MSC i jakos nic takiego nie bylo a o oby dwoch czesciach wiem wiele jak i o 3 ;)

Kaarolina1996

To może czytacie na innych stronach.
Ta dziewczyna co to napisała mieszka NIBY ( nie wiem czy mówiła prawdę ) we Włoszech...
I tak się uprę przy swoim, że uważam, że trzecia część na bank nie bd nazywała się 'Hache', ani 'Mów mi Hache' bo te tytuły są zbyt banalne...

Kaarolina1996

Coś kiepski ten translator. W pierwszym linku opisują tylko, że TGDT powstało na fali sukcesu 3MSC. Film cieszył się wielką popularnością nie tylko w Hiszpanii, ale i bił rekordy w Rosjii. Mario Casas, Maria Valverde i Clara Lago (i tu jest błąd w hiszpańskim tekście, który powoduje całe zamieszanie, bo Clara nie grała w 3MSC) ponownie wcielają się w role bohaterów z pierwszej części. Niejasne pozostaje to, czy powstanie część trzecia, choć jest to prawdopodobne.
W drugim linku jest wprawdzie mowa o zapowiedzi 3 części, ale zauważcie, że data przy tym wpisie to grudzień 2010 roku.
Niby plany były. Miała być 3 książka - data wydania nawet jest podana -> 16 marca 2012. Tylko, że na stronie autora nic nie ma na ten temat :) http://www.federicomoccia.it/it
Przy tłumaczeniu translatorem mogę podpowiedzieć, że hiszpański dobrze się tłumaczy na angielski ;) znacznie lepiej da się zrozumieć z angielskiego niż bezpośredniego tłumaczenia na polski.

ocenił(a) film na 9
cuzthisisme

Ale widać było w drugiej części że H ciągle jeszcze czuję coś do Babi, więc myślę że w 3 na pewno będą razem ;)

Yilia

Film prawdopodobnie będzie się nazywać Mów mi Hache lub Wybacz, ale wciąż Cię kocham. Wejdźcie w sobie w google i napiszcie Mario Casas(Hache) wikipedia i tam są tytułu filmów w jakich gra i tam jest film Mów mi Hache 2013, a ja wpisałam Maria Valverde(Babi) to nie było tego tytułu w filmach, których ona gra, jest tylko film Trzy metry nad niebem i Tylko Ciebie chcę, a Mów mi Hache nie ma, a u Mario Casas jest film Mów mi Hache.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones