PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503705}

Tylko dla dorosłych

Adult World
5,8 7 217
ocen
5,8 10 1 7217
Tylko dla dorosłych
powrót do forum filmu Tylko dla dorosłych

Nie wiem czy coś jest ze mną i moim poczuciem humoru nie tak ale ten film był przezabawny. Dawno się tak nie uśmiałam. Fakt, główna bohaterka niesamowicie irytująca, dziewczynka która wymyśliła sobie że będzie poetką i koniec. Ale postać Rubii jest po prostu wspaniała, tak samo Cusack wcielający się w zblazowanego pisarza który lata swej świetności ma już dawno za sobą. Film słodko gorzki, może sama fabuła, pomysł nie jest jakiś wciągający czy wymagający ale ja świetnie się bawiłam.

ocenił(a) film na 9
headlong

Zgadzam się, nawet bardzo. Liczyłam, że wątki dramatyczne będą się ciągnąć i będzie to zaś tylko historia o ciągłym dołku głównej bohaterki, a potem nagle stanie się sławna. Ani trochę się nie znudziłam. Wręcz przeciwnie - zaczęłam go oglądać około 3 nad ranem, bo chciałam ogarnąć tylko 10 minut, żeby zobaczyć czy mi się opłaca ściągnąć i obejrzeć na okienku na uczelni. Pochłonęłam cały naraz. c:
Plus lubię Emmę Roberts w takim "milszym", bardziej niewinnym wydaniu. Częściej dostaje role typowych jędz i złośnic, a tu proszę - zwariowana, ale trochę wycofana poetka, która wstydzi się wejść do sex-shopu. :P
No i mój ukochany Evan Peters. <3 Nic dodać, nic ująć!

ocenił(a) film na 7
headlong

Też się śmiałam :-) i dla mnie irytująca postać poetki była słodka, tak cudownie wyrażała emocje, że była w tym przeurocza :-) bo jak nie lubić kogoś kto wali twoją gitarą w podłogę?! ;-P

headlong

gdzie można zobaczyć seans online?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones