PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503705}

Tylko dla dorosłych

Adult World
5,8 7 218
ocen
5,8 10 1 7218
Tylko dla dorosłych
powrót do forum filmu Tylko dla dorosłych

http://www.youtube.com/watch?v=HtOsYUL6igc
a film podobno od 14 lutego w kinach w USA

ocenił(a) film na 6
Rantragon

dzięki za info, chyba całkiem przyjemny film z tego będzie

creep_

Mi też sie wydaje ze będzie fajny. Napewno pójde choćby ze względu na Emme, ale myśle ze warto tez z racji ciekawej historii.

ocenił(a) film na 6
Rantragon

Nie wiem, czy będzie na co pójść. Do polskiej dystrybucji taki film może jednak nie trafić. Prędzej do Internetu.

ocenił(a) film na 6
Rantragon

Już jest. Nic specjalnego, taki hipsterski film z tego wyszedł, raczej dla młodszego widza. Ogląda się to jednak całkiem przyjemnie, chociaż drażniła mnie muzyka, niby alternatywna, ale słabo dobrana / wkomponowana w obraz. Film od początku jest dosyć naiwny, i niestety nieszczególnie się z tą naiwnością głównej bohaterki rozprawia. Historia - poza tym kontekstem sex shopu (nieszczególnie eksplorowanym - może na szczęście), dość banalna. Lekki filmik o pierwszych rozczarowaniach młodych ludzi wkraczających w dorosłość...

Rantragon

Ożesz ku*** (to było konieczne) ona ciągle gra tak samo...tylko teraz to pasuje.


Podoba mi sie temat tego filmu. Choc w stanach z robotą i tak mają lepiej.

eowine

Co do roboty to sie zgodzie, ale do gry serio? ale co tam kazdy ma swoje zdanie...

Rantragon

Serio. Ta laska albo taka jest albo tylko taką przeciwną grą do swojej osobowosci próbuje bronic sie przed swiatem.
Ale udaje prawdziwą żalosną wredną s**e w stylu lat 90. Nudny schemacik.

PS. Czasem zmienia kolory wlosow.

eowine

Ja widziałem większość jej filmów i mam zupełnie odwrotne zdanie moim zdaniem bardzo dobrze wciela sie w swoje role i widze mało powiązań między następnymi projektami pewnie czasem sie zdaza ze gra podobne role ale zawze dodaje cos od siebie i jak na ten wiek jest wręcz wybitna ale to moje zdanie a nie krytyka twojego :)

eowine

Moim zdaniem dobrze gra. Oglądając ten trailer nie widziałam podobieństwa np. do Madison z AHS.

Claudia_9513

Dla mnie to jak siostry bliźniaczki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones