PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11289}

Tylko dla orłów

Where Eagles Dare
7,7 28 796
ocen
7,7 10 1 28796
7,8 4
oceny krytyków
Tylko dla orłów
powrót do forum filmu Tylko dla orłów

Na pocz.lat 70-tych,chyba w 72r.byłem na nim może z 20 razy. Bywało,że byłem w kinie 3 razy tego samego dnia."Tylko dla orłów","Parszywa dwunastka",potem wczesny Spielberg,"Szczęki,pierwsze "Wojny gwiezdne."Bliskie spotkania...Po kilkanaście razy. Cudowne czasy i piękne ceny biletów. I chyba się wtedy wypsztykałem, bo obecnie nie mogę wysiedzieć w kinie nawet godziny. A może filmy już nie takie. Albo za dużo tego wszystkiego.

ocenił(a) film na 10

niewybaczalna profanacja
"GWIEZDNE WOJNY"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale niech moc będzie z Tobą

użytkownik usunięty
chrismoltisanti

"WOJNY GWIEZDNE" 1. Podmiot 2. Orzeczenie
Taki jest szyk w j.polskim.

ocenił(a) film na 10

heh, ale tytuł filmu jest inny więc go nie przekręcaj;p

ocenił(a) film na 10

heh, a tak poza tym to powiesz "samochód czerwony", "dziewczyna ładna", "łódź duża", czy na odwrót?;p

ocenił(a) film na 9
Gorillaz

a może najsłynniejszy epitet "baba goła" :-) film uważam za jeden z lepszych sen-woj tamtych czasów inne to orzeł wylądował (chociaż tutaj trochę niedoceniony) komandosi i działa navarony złoto dla zuchwałych ;-) a i niech będzie parszywa dwunastka... no i przecież jeszcze o jeden most za daleko. a znacie może jeszcze jakieś inne podobne filmy tzn podobne tematyką i czasem powstania? pozdrawiam i niech moc będzie z wami

ocenił(a) film na 7
lstosik

Podobnym filmem jest "Na zachodzie bez zmian". Bardzo dobry. Polecam!!:)

A od kiedy, Panie mądry inaczej, "gwiezdne" to orzeczenie, a "wojny" to podmiot?. Ja tu widzę raczej przymiotnik i rzeczownik, bo to nie jest zdanie. Nawet, gdyby było, to "Gwiezdne" nie stanowiłoby orzeczenia, ech...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones