PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11289}

Tylko dla orłów

Where Eagles Dare
7,7 28 796
ocen
7,7 10 1 28796
7,8 4
oceny krytyków
Tylko dla orłów
powrót do forum filmu Tylko dla orłów

rola w tym filmie nie należy do wybitnych. Widziałam lepsze filmy z nim. Nie o to yu jednak się rozchodzi - jeśli mam ocenić ten film - dostaje ode mnie 6/10. Dlaczego?
- ciekawa fabuła, którą można było zrobi lepiej, ale rozumiem lata 60-te w kinematografii...ok
- drażniące widoczne i irytujące błędy, niestety liczne...nie dało rady ich nie zauważyć
- niektóre sceny (już dziś nie pamiętam dokładnie jakie, ale gdy oglądałam wiedziałam o które chodzi) były niepotrzebne przez co film się dlużył

Ogólnie rzecz biorąc - film nie jest zły dlatego nie daję 2/10. Nie jest slaby więc nie ma 3/10. Faktem jest że spodziewałam się nieco więcej scen walk przede wszystkim i gdyby nie Clint Eastwood - na którego całkiem przyjemnie mi się patrzyło:) to dałabym 4/10 bo naprawdę film nie spełnił oczekiwań. Jednak nie jest zły. Dlatego 6/10. Chciałam dać 7, ale na określenie "dobry" musiałoby być mniej tych błędów. Tak widocznych.

A najbardziej podobała mi się scena "przy stole", gdy Major John Smith ujawnia przed niemieckimi oficerami zdrajców:) I strzelanina tuż po:)

ocenił(a) film na 10
EM_DE_KE_AS

Cóż.... jesteś Kobietą więc zrozumiałe dlaczego oceniasz taki film na 3.
Jeśli spodziewałaś się wiecej scen walk to faktycznie jest mało - ale w tym filmie nie o to przecież chodzi - meritum filmu to coś innego niż oklepana bijatyka z hitlerowcami.
Ale o błędy chętnie Cię spytam ? ;)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones