PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805}

Tylko dla twoich oczu

For Your Eyes Only
7,1 31 071
ocen
7,1 10 1 31071
5,2 5
ocen krytyków
Tylko dla twoich oczu
powrót do forum filmu Tylko dla twoich oczu

Bardzo lubię serię Bonda( najbardziej z Connery'm i Moore'm) i chyba jako całości należy się jej 8. Denerwują mnie jedynie 2 rzeczy: to, że Bond jest damskim bokserem oraz to, że każda panienka na którą spojrzy, włazi mu do łóżka;-)

ocenił(a) film na 9
Ekranizacja

Dlaczego damskim bokserem??? Filmów, w których uderza kobiety jest niewiele. Ja wyliczyłem jedynie trzy: "Pozdrowienia z Rosji", "Diamenty są wieczne" i "Człowiek ze złotym pistoletem".

ocenił(a) film na 9
robert2207

A nie, jeszcze była scena w "W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości", ale więcej filmów naprawdę już nie pamiętam.

robert2207

A przepraszam a baba to jakiś specjalny rodzaj żubra, żeby go trzymać pod ochroną.?? Skoro są za równouprawnieniem to niech ono będzie w pełnej krasie. Brosnan z istnym wyrachowaniem zabija Sofii Marsoo w Świat to za mało. Nie widzę w tym nic dziwnego. Jak ktoś się prosi, żeby dostać w morde to nie ma różnicy płci, co to jest festiwal życzeń?? :D

Redgard

sceny z biciem kobiety pojawiają się w każdym filmie z Pierce'm Brosnan'em alew są to tylko pojedyńcze sceny. a le zgadzam się z kolegą na górze

Ekranizacja

Dostawały bo kłamały i jak widac było na ekranie, pomagało :D Mam na myśli Bondy Connery'ego i Moore'a. Jak się mylę, proszę o poprawkę ;)

Ekranizacja

Ale w tej części jakoś razilo mnie to że ta Bibi ( czy jak jej tam) ugania się za podstarzałym Moorem . Wogòle fabuła średnia, przeciwnicy też niezapadajacy w pamięć jak np Jaws z Moonraker i the spy...albo Oddjob z Goldfingera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones