PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805}

Tylko dla twoich oczu

For Your Eyes Only
7,1 31 149
ocen
7,1 10 1 31149
5,3 6
ocen krytyków
Tylko dla twoich oczu
powrót do forum filmu Tylko dla twoich oczu

7/10

ocenił(a) film na 7

Chwilowy powrót Blofeld'a trochę mnie zaskoczył, ciekawe czy jeszcze wróci..Film klimatyczny,żywszy od poprzednich. Dużo ciekawych zwrotów akcji. Jak dla mnie całkiem udana część.

ocenił(a) film na 7
_adriano_

Udana część ze względu na malownicze krajobrazy Grecji i dobrą scenę pościgu (ten piekny nierealizm). Sam koniec akcji oczywiście podszyty podtekstami

ocenił(a) film na 8
paluszek96

nie wroci juz chyba nigdy wpadl do komina mr.BOOOOND xD

ocenił(a) film na 10
marcinek77

To jest chyba najbardziej serio zrobiony Bond z lat 1962-85. Oczywiście 'Licencja na zabijanie' z Daltonem jest jeszcze bardziej poważna, ale to trochę później miało przyjść. Natomiast Roger Moore po swoich wygłupach w komosie wrócił na ziemię we wspaniałym stylu. Jedynie końcówka z Panią Premier jest małym zgrzytem, ale ja to lubię. Roger Moore przyznaje w swojej biografii, że był przeciwny tej końcówce, bo zaburzała poważny ton fabuły.
Dla mnie piękny i nieco refleksyjny film z serii plus wspaniała muzyka i poruszająca piosenka tytułowa. I niesamowicie charyzmatyczny Topol zajadający się fistaszkami...Rewelacja!

8/10

ocenił(a) film na 10
wojteczek

Z Bondów Moore'a "Tylko dla twoich oczu" jest z pewnością najbardziej serio. Jest też w moich odczuciu jego najlepszym Bondem, który pomimo bardziej realistycznego podejścia do serii nie zatraca jej specyficznego stylu.

P.S Najbardziej serio zrobionym Bondem z okresu 1962-1985 były "Pozdrowienia z Rosji".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones