PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805}

Tylko dla twoich oczu

For Your Eyes Only
7,1 31 149
ocen
7,1 10 1 31149
5,3 6
ocen krytyków
Tylko dla twoich oczu
powrót do forum filmu Tylko dla twoich oczu

Ten film wejdzie za pierwszym razem chyba kazdemu, oglada sie go lekko, jest duzo dobrej akcji, elementow szpiegowskich, piekne krajobrazy, slodka Carole Bouquet i nieskomplikowana fabula. No i wybitny soundtrack Billa Conti (czolowka Bondowych soundtrackow).

ocenił(a) film na 8
Izzy_B

Ja tam wolę zacząć od Dr. NO z Sean'em Connery'm, ale film dobry 8/10.
Gdyż wg. mnie Moore jest bardziej komikiem niż Bondem, co nie znaczy, że się źle ogląda.

ocenił(a) film na 10
adamwis25

To chyba najlepszy epizod bondowskiej serii z Rogerem Moorem. Z perspektywy lat mojego obcowania z serią, setek projekcji wszystkich odcinków, ten zyskał u mnie najbardziej (pomijając oczywiście kapitalne filmy Daltona). Ciekawa intryga, bliższa typowemu kinu szpiegowskiemu, z jasno zarysowanym podziałem wschód-zachód, gadżety, które nie są już tak przesadzone jak w Moonrakerze i oczywiście kapitalny Roger Moore, który już tak nie błaznuje i moim zdaniem właśnie w tym filmie znajduje złoty środek na idealne wyważenie akcentów komediowych i tych poważnych w roli 007.

ocenił(a) film na 9
robert_28

Dokładnie, bardzo spodobało mi się to wyważenie Moore'a między powagą a błaznowaniem. Szczególnie jest to widoczne, jeśli porównać ten film ze sąsiadującymi z nim "Moonraker" i "Ośmiorniczka", gdzie jest znacznie więcej humoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones