PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805}

Tylko dla twoich oczu

For Your Eyes Only
7,1 31 071
ocen
7,1 10 1 31071
5,2 5
ocen krytyków
Tylko dla twoich oczu
powrót do forum filmu Tylko dla twoich oczu

a przynajmniej jeden z najlepszych, obok "Ośmiorniczki". Jest tu wszystko co trzeba: dużo realnej akcji, która ma miejsce przez większość filmu, dużo walki, mordobicia, ciekawe postacie, ładna scenografia, dziewczyna z charakterem i jeszcze mały plot twist co raczej jest nietypowe dla tej serii a tutaj działa na plus. Jedyne co można było lepiej się postarać to postać Locque bo typ rzeczywiście sprawiał wrażenie psychola a jego wątek nie był aż tak rozwinięty w fabule

ocenił(a) film na 10
guliver_filmweb

Tak, wspaniały film z serii. Tu jest wszystko, co najlepsze w Bondach. Trochę subtelnego humoru (w porównaniu do przesadzonego Moonrakera czy kolejnej Ośmiorniczki), romantyzmu i dobrego kina sensacyjnego.
To jest ten rodzaj filmowego Bonda, jaki był w "W tajnej służbie jej KM". Być może te skojarzenia nasuwa mi długa sekwencja pościgu na nartach.

Poza tym mamy tu piękne widoki Grecji, wspaniałą muzykę. Jest tu jakby odświeżanie serii.

Roger Moore osiągnął w tym filmie chyba szczyt swoich możliwości. Zagrał bardziej poważnie, ale z typową dla siebie lekkością i klasą.

Pozostała obsada też została dobrana znakomicie. Topol i Glover dobrze zagrali dwie przeciwne strony. Topol sprawia wrażenie bardzo zaangażowanego w swoją rolę.

Muszę powiedzieć, że choć od lat znam ten film i od dawna mam o nim wyrobioną opinię, jednak każdy nowy seans utwierdza mnie, że udało się stworzyć Bonda zupełnie wyjątkowego, z cudowną wręcz atmosferą.

Jeden z 4-5 najlepszych filmów.

ocenił(a) film na 8
wojteczek

"W tajnej służbie.." to także jeden z moich ulubionych filmów serii i również dostrzegłem podobieństwa, chociaż fabuła znacznie się różni. Myślę jednak że "Tylko dla twoich oczu" jest lepszym filmem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones