PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805}

Tylko dla twoich oczu

For Your Eyes Only
7,1 31 149
ocen
7,1 10 1 31149
5,3 6
ocen krytyków
Tylko dla twoich oczu
powrót do forum filmu Tylko dla twoich oczu

Oczywiście film bardzo dobry, jak wszystkie Bondy z Rogerem Moore'm. Ale jak zawsze rozwaliły mnie niektóre rzeczy (jak to w Bondach) takie jak na przykład:

-Bond, który wjechał na skocznię narciarską i skoczył na nartach jak gdyby nic i nie połamał nóg, a tuż obok niego skoczył też koleś, który go gonił
-chwilę po tym Bond na tych samych nartach jechał po lodzie na torze bobslejowym (hahaha, to już parodia :D)
-scena w której Bonda i tę jego dziewczynę ciągnęli przywiązanych liną do statku, a oni się nie podusili będąc tyle czasu pod wodą, ani nie zaatakował ich żaden rekin, mimo iż Bond miał krwawiącą ranę na ramieniu, a inny koleś, który wpadł do wody to od razu został zaatakowany przez rekina
-w ogóle scena gdy Bond razem z tą koleżanką zanurkowali i szukali czegoś w tym zatopionym statku i woda była krystalicznie czysta i widzieli tam wszystko jak na dłoni bo pomieszczenie było oświetlone
-albo moment gdzie wspinał się po tej wysokiej skale a ten koleś odczepiał kolejne haki wbite w skałę, ale Bond nie spadł na dół bo jeden haczyk dał radę utrzymać ciężkiego mężczyznę, który na dodatek szarpał linę i się wspinał.

Axel

Dlla mnie bond na 5 nie wiem czegoś zabrakło w tym filmie przeciwnicy nie wyróżniający się z wyjątkiem tego okularnika . ZA to na plus za tytułową przepiękna piosenkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones