PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805}

Tylko dla twoich oczu

For Your Eyes Only
7,1 31 149
ocen
7,1 10 1 31149
5,3 6
ocen krytyków
Tylko dla twoich oczu
powrót do forum filmu Tylko dla twoich oczu

moore po mimo swoich 54 lat wypadl dobrze, dziewczyna bonda moze byc, czarny charakter wraze ze swoim pomocnikiem do bani, tyle na tema tego filmu

ocenił(a) film na 8
herkules5_56

Jeden z lepszych Bondów ;)

ocenił(a) film na 9
kwasozlop1990

Zdecydowanie jeden z moich ulubionych Bondów, z resztą Moore jest moim ulubionym Bondem, no i jeszcze kultowy Connery, reszta to już tak sobie, a Craig w roli Bonda to już pomyłka!

ocenił(a) film na 10
lordofthedead

Zgadzam się w 100 %, film jeden z najlepszych a Moore i Connery najlepsi w roli Bonda. Craig jako 007 jakoś mi nie odpowiada.

jk1896

Connery jest kultowy.

Moore jest najbardziej wyluzowany, zabawny i inteligenty z genialnymi tekstami. Najbardziej chill-autowe filmy. Mistrzowskie kaskaderskie sceny akcji, najlepsze z całej sagi oraz genialne ujęcia prowadzące akcje. Robią wrażenie nawet dzisiaj.

Brosnan jest idealny. Perfecto. Połączył cechy z filmów Seana i Rogera, i dodał urok od siebie. IMO najlepszy. Potem Moore, bo klimat filmów ma zabójczy i na 3 Sean bo mam sentyment i był pierwszy i był bardziej realistyczny od całej reszty. Ale generalnie Connery mi tak jakoś średnio pasował w roli amanta, tak samo jak Craig. Jako szpiedzy zabójcy tak, ale jako amanci twarzą wyglądali IMO bardziej jak ekipa z pod monopola, a nie gość na którego widok babie robi się mokro od samego spojrzenia i od razu idzie do łóżka. Brosnan was the best!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones