PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235470}
5,9 183 103
oceny
5,9 10 1 183103
4,2 19
ocen krytyków
Tylko mnie kochaj
powrót do forum filmu Tylko mnie kochaj

Tandeta

ocenił(a) film na 1

Bardziej tandetnego filmu nie da się wyprodukować. Mam wrażenie, że producenci zrobili badanie
na wszystkich amerykańskich komediach romantycznych z lat 1950-2000, z którego wywnioskowali
jakie wątki, charaktery postaci, wydarzenia i sytuacje występują w nich statystycznie najczęściej, a
następnie postanowili wszystkie je umieścić w jednym filmie. Najgorsze jest to, że dużo moich
koleżanek oglądają ten film w nieskończoność za każdym razem popadając w zachwyt. Nie wiem
czemu to dowodzi? Może temu, że ludzie nie chcą czegoś innego. Chcą w kółko cały czas oglądać
te same wątki. Na przestrzeni lat zmienia się tylko technologia, aktorzy, czy też sposób
przekazywania produktu. Właściwa jego treść musi pozostać taka sama...

adas357

przesada

użytkownik usunięty
adas357

obejrzyj kac wawę potem krytykuj

ocenił(a) film na 3
adas357

Zgadzam się. Trochę humoru wprowadzali jedynie Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak, choć właściwie za nim nie przepadam, ale tu zabawny był- natomiast para Zakościelny&Grochowska była tak nudna, że aż bolało. Ani nie pasowali do siebie, ani dobrze nie zagrali, ani między nimi nie iskrzyło. Ble.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones