PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11293}

Tylko ty

Only You
6,5 8 638
ocen
6,5 10 1 8638
Tylko ty
powrót do forum filmu Tylko ty

Te słowa to jedyny aspekt w tym filmie , który był warty uwagi. Nie podobał mi się , nie ze względu na to , że żadna dziewczyna nie pojechałaby za kimś kogo nie zna tylko ze względu na grę planszową bo mówiąc prawdę kabiety są do takich czynów skłonne ^^ , ale dlatego , że nie ma żadnego przesłania i jest kolejnym kiepskim miłosnym filmem. Skusiłam się na ten film mimo tego, że słabo mi się ogląda filmy sprzed 2000 roku , jestem przyzwyczajona do lepszej jakości i tu też to miało duże znaczenie.

ocenił(a) film na 6
helvetti

Skoro masz ten film w "Ulubionych", dlaczego twierdzisz, że ci sie nie podobał...? Dziwne.

Piszesz: "słabo mi się ogląda filmy sprzed 2000 roku , jestem przyzwyczajona do lepszej jakości i tu też to miało duże znaczenie."

Jakiego rodzaju "słaba jakość" typowa jest dla filmów sprzed 2000 roku...?

ocenił(a) film na 4
hauser

wizualna słaba jakość . A Tobie podobał się ten film ? Mam każdym movie w ulubionych, który komentuję^^

ocenił(a) film na 6
helvetti

"wizualna słaba jakość . " ?
Bardzo dziwne przekonanie.
Nie istnieje takie zjawisko w odniesieniu do filmów sprzed 2000 roku.

ocenił(a) film na 4
hauser

Poprostu nie podobało mi się wykonanie tego filmu , sceneria, aktorzy ; nic szczególnego. Co ty w nim widziałeś ?

ocenił(a) film na 6
helvetti

Ale Ty twierdzisz, że filmy sprzed 2000 roku mają "słabą jakość"
i to jest bardzo dziwne spostrzeżenie... Jeśli się nad tym zastanowisz, może dojdziesz do podobnego wniosku.

hauser

Może chodzi po prostu o to, że w filmie nie było porywających efektów specjalnych, hehe:)
Moim zdaniem to świetna komedia romantyczna, jedna z lepszych, jakie widziałam. Szkoda tylko, że Billy Zane pojawił się na tak krótko... To film doskonały na poprawę humoru, o bardzo pozytywnym przesłaniu...Po jego obejrzeniu przez długi czas nie mogłam po prostu przestać się uśmiechać, głównie na wspomnienie Faith, która jest postacią przeuroczą...:)

ocenił(a) film na 4
suonecznik

o jakim mówisz przesłąniu ? Może ja czegoś nie zauważyłam ;p

helvetti

O masz ci los...m.in to, które podałaś w pierwszym poście...;)

ocenił(a) film na 4
suonecznik

między jakimi ? napisałam , że tylko te słowa "przypadki nie istnieją" cenię sobie w tym filmie.

helvetti

No właśnie...te słowa też mogą być przesłaniem przecież:)

ocenił(a) film na 4
suonecznik

ale piszesz "też" więc czekam na twój przykład.:)

helvetti

słowa wróżki-by nie siedzieć z założonymi rękami i brać sprawy w swoje ręce:)

ocenił(a) film na 8
helvetti

na filmwebie ostatnio już nie warto na żaden temat dyskutować..
dzieci.

słaba jakoś, nie lubię oglądać filmów sprzed 2000 roku. błagam.

dowidzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones