PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459593}

Tylko tydzień

One Week
6,8 3 265
ocen
6,8 10 1 3265
Tylko tydzień
powrót do forum filmu Tylko tydzień

Ja bardzo lubię takie filmy są bardzo uspokajające i miłe czy znacie podobne filmy ?

Mała Miss,Dróżnik,Powrót do Garden State,Wszystko za życie,Prosta historia,Dzienniki motocyklowe,Duża ryba,Wszystko jest iluminacją,Broken Flowers.
Część z gatunku "kina drogi",część raczej o przeprowadzce,ale wszystkie o poszukiwaniu samego siebie i niezwykle klimatyczne.

Polecam też Into the wild z genialną muzyką Eddiego V.:)

Mnie się też kojarzy ten: http://www.filmweb.pl/Moje.Zycie.Beze.Mnie nie o ucieczce, ale o chorobie...

Dorzucę do listy: "Tamten świat samobójców" (2006), "Ale jazda!" (2002) i może "Dobry rok" (2006).
Jeszcze ciekawy tytuł to "Ja w środku tańczę" (2004).

"Choć goni nas czas"Życie jak dom / Life as a House" z innej półeczki piękny "Mój przyjaciel Hachiko"

INWAZJA BARBARZYŃCÓW- KONIECZNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GENIALNY FILM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 6
orlando199

"Pół na pół" (2011) , "Odrobina nieba" (2011) "Siedem dusz", "Keith"(2008),"Szkoła uczuć".

ocenił(a) film na 9

polecam Ten Inch Hero, może nie jest to film drogi, ale piękny, klimatyczny film, który warto obejrzeć i do którego warto wracać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones