PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459593}

Tylko tydzień

One Week
6,8 3 265
ocen
6,8 10 1 3265
Tylko tydzień
powrót do forum filmu Tylko tydzień

świetny temat, świetna historia, ale opowiedziana w idiotyczny sposób. na początku twórcy nie
wiadomo po co silą się na komedię, później robi się już trochę bardziej refleksyjnie a końcówka
oczywiście po amerykańsku z "mało przewidywalnym" morałem. zdjęcia też pozostawiają niedosyt
, mając takie otoczenie można by z tego wycisnąć o wiele więcej. do tego kiepska gra aktorska i
irytujący, mdły jackson. jakby tego było mało zupełnie zbędny, moralizatorski narrator. generalnie
film mnie zirytował, czekałam na coś w stylu "into the wild"+"dzienniki motocyklowe", ale to filmy z
o wiele wyższej półki.

agulek_u

Nie jesteś sama.

ocenił(a) film na 5
agulek_u

Zgadzam się. Bardzo fajny i interesujący temat, lecz niestety film słaby. Opis zachęcił mnie do obejrzenia, ale męczyłam się podczas emisji :/

ocenił(a) film na 5
agulek_u

Dokładnie. Brakowało mi więcej ciekawych ludzi, ich historii, doświadczeń życiowych i przemyśleń. Mógł z tego być świetny film a tak mam mieszane odczuca. 5/10 i zmarnowany potencjał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones