PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838918}

Tylko zwierzęta nie błądzą

Seules les bêtes
6,8 5 783
oceny
6,8 10 1 5783
6,5 10
ocen krytyków
Tylko zwierzęta nie błądzą
powrót do forum filmu Tylko zwierzęta nie błądzą

Świetny film

ocenił(a) film na 10

Naprawdę zgrabnie utkana historia. Jak dżin z tonikiem- gorzka, ale smakuje. Dobra gra aktorska , konstrukcja fabularna spełnia swoją rolę- widzimy te same wydarzenia z perspektywy różnych osób . Tu nic nie jest czarne ani białe . Wszyscy kłamią i ponoszą tego konsekwencje. Wyższość europejskiego kina nad amerykańskim : zamiast kupy efektów specjalnych mamy inteligentnie opowiedzianą historię o naturze ludzkiej. Bardzo mi się podobał . Trafia na polke : polecam córce . Rzadko kiedy zawracam jej głowę filmami, chyba ze naprawdę zapadną mi w pamięć . Scena z chłopakami klepiącymi w klawiatury w obskurnej norze, gdzie każdy wyciąga kasę z „białego frajera” - mistrzostwo .

ocenił(a) film na 6
Iwona_ola

Daleko mu do arcydziela,max to 6 ewentualnie 7.Amerykanskie kino to nie tylko kupa efektow specjalnych,chyba pomylilas gatunki filmowe.

ocenił(a) film na 6
aronn

Ba,nawet gra aktorska wszystkich co najwyzej na 6

ocenił(a) film na 10
Iwona_ola

Całkowicie się zgadzam. Mistrzowsko skonstruowany, świetnie zagrany. Sekwencja z Wybrzeża Kości Słoniowej znakomita i bardzo autentyczna. Absolutna wyższość kina europejskiego nad produkcjami amerykańskimi.

ocenił(a) film na 8
frequentviewer

Tak z ciekawości, byłaś w Abidżanie? Proponuję też obejrzenie czegoś wiecj z amerykańskich produkcji niż tylko blockbustery.

ocenił(a) film na 10
grens

Na Wybrzeżu Kości Słoniowej nie byłem, ale w Czadzie, Gambii i Senegalu tak. Afryką subsaharyjska nie jest socjologicznie bardzo zróżnicowana. Blockbusterów z zasady nie oglądam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones