PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32300}
5,8 2 577
ocen
5,8 10 1 2577
Tytus, Romek i A'Tomek wśród złodziei marzeń
powrót do forum filmu Tytus, Romek i A'Tomek wśród złodziei marzeń

Jakby tak nagrać serial jeszcze raz bo już raz próbowano o Tytusie romku i Atomku ? Bo już na początku lat 90 powstały dwa odcinki serialu o Tytusie które jednak nie spodobały się autorowi komiksu papciu Chmielowi .Widziałem ten serial bo to były odcinki 10 minutowe i szkoda że powstały tylko dwa z tej serii ;/ A tutaj ten film to w ogóle nie jest to co komiks tyle że mamy postaci z komiksu .Sam mam prawie całą serię komiksową Tytusa mam 25 ksiąg a wiadomo że papcio narysował ksiąg 31 i zamierzam kupić kiedyś księgi 26-31 .Fajnie było by jakby powstał serial na motywach komiksu .Tytus miał tyle dobrych przygód w komiksie . Fajnie było by obejrzeć animację wg komiksu jak byli na wyspach nonsensu to była dobra księga albo jak odwiedzili krainę krasnoludków .Dobra księga była jak tytus miał wyjść za mąż za królową mrówek i ona potem miała go skonsumować albo jak zdawał prawo jazdy i jeździli koniem mechanicznym o imieniu Rozalka po mieście .Jeszcze księga jak był tytus w kosmosie porwany przez ufo i doprowadził jedną planetę o mało do utraty słuchu jednak druga połowa tych ludków sprawiła że został obalony i zabrany z powrotem na ziemię .Czemu nie można by tego sfilmować i zrobić animację do tych ksiąg ? Lubię tytusa i myślę że dobrze było by zrobić serial nowy o jego przygodach .Tytus jak był na dzikim zachodzie jeszcze ta księga była super i pamiętam że miał tam swojego sobowtóra który był gangsterem . Albo Tytus jak się objarał narkotykami które były nazywane bzikotyki i jak potem przeniósł się do krainy makówek czy jakoś tak xd Ogólnie te komiksy są świetne sam mam już prawie 26 lat a czasami powracam do nich od nowa .Uwielbiam te serie i żałuje że nie mógł zrobić papcio chmiel serialu który by był odzwierciedleniem jego serii komiksowej .Myślę że być może jeszcze coś takiego powstanie kiedyś może ? Ten serial z lat 90 szkoda że papcio chmiel się nie zgodził na kolejne odcinki ;( Mogli nagrać jak tytus był na wyspach nonsensu bo to były dwie fajne księgi jedne z moich ulubionych .No ale cóż papcio chmiel i tak stworzył piękną serię którą będę czytał nawet jak będę miał 60 lat bo Tytus jest nieśmiertelny xd A animacja na podstawie komiksu to by był dobry pomysł tylko żeby zrobili to dobrzy artyści .Ten tytus wśród złodziei marzeń może być ale to nie to samo co komiksy papcia chmiela .Papcio chmiel moim zdaniem powinien zgodzić się na produkcje serialu o tytusie .

No niestety polskie kultowe komiksy jakoś nigdy nie miały szczęścia do porządnych ekranizacji.. Nie udało się to z Tytusem, nie udało z Kajkiem i Kokoszem (ile tam było pomysłów na ekranizację a żadnego nie zrealizowano...).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones