PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32300}
5,8 2 575
ocen
5,8 10 1 2575
Tytus, Romek i A'Tomek wśród złodziei marzeń
powrót do forum filmu Tytus, Romek i A'Tomek wśród złodziei marzeń

Może gorszy od komiksu. Ale gdy oglądałem go jako dzieciak naprawdę mi się spodobał.
Ostatnio odświeżyłem go sobie i muszę uczciwie powiedzieć że dalej mi się podoba(może
teraz z troszkę innych względów) Ciekawa polska animacja, oparta na polskim komiksie,
chwilami zabawna(niestety tylko chwilami a tych chwil jak na lekarstwo) ale za to z
przekazem. Mogło być znacznie lepiej ale znowu źle nie jest.

ocenił(a) film na 6
Hektor_

Zgadzam się. Wychowałem się na "Tytusach" i chociaż sam film daleki jest od komiksu, to daje radę. Animacja bardzo ciekawa, nawet muzycznie też fajny. Film ma sympatyczny klimat, ale trochę słabo aktorzy zagrali. (IMHO)
Rzeczywiście film mógł by być lepszy. Ale nie jest zły. Piosenki ciekawe były, a przesłanie ciągle na czasie.

ocenił(a) film na 6
Hektor_

Nie wiem za bardzo jak mozna mowic, ze nie ma nic wspolnego z komiksem. Kazdy komiks byl inny, gdzie indziej podrozowali, zmagali sie z roznymi problemami - moge sobie wyobrazic taki "odcinek". Oczywiscie, ze film zawsze bedzie troche inny. Genelarnie mysle, ze dal rade.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones