PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1422}
7,3 25 644
oceny
7,3 10 1 25644
7,6 11
ocen krytyków
Tytus Andronikus
powrót do forum filmu Tytus Andronikus

Na granicy

ocenił(a) film na 9

"Film", a raczej zaczął bym Titus to na prawdę kawał dobrej gry aktorskiej zwłaszcza Hopkinsa, może na początku troszkę wszystko to jest niemrawe, ale z każdą chwilą widać jakby się wszyscy rozkręcali. Humorystyczne kwestie Hopkinsa są genialne ;D im bliżej końca tym gra staje się lepsza coraz to lepsza - znakomita.

Trzeba tutaj nadmienić rolę pielęgniarki - bezcenna!! to jak gra twarzą jest genialne ;))) żadna aktorka nie zagrała by tego lepiej ;))

wszystko to na początku (środki wyrazu) balansuje na bardzo cienkiej granicy, pomiędzy kiczem, a sztuką i trzeba na prawdę dużo wysiłku by się nie zrazić, ale gdy tylko widz skupi się na fabule i kwestiach odkryje tylko to co najlepsze tworząc na prawdę dogłębny obraz - szczególnie na tle amerykańskiej papki serwowanej przez kina ;p

jak dobrze, że istnieją jeszcze takie przeciwwagi (tworząc nowe słowo) - do amerykańskiego "amebizmu"

ocenił(a) film na 9
darteye

Na początku zraziłem się do filmu. Myślałem sobie, co to w ogóle ma być?! Bardzo dobre kino, świetne teksty i dramaturgia.

ocenił(a) film na 9
aplauz

Ciesze się, że też tak to odebrałeś, może ktoś się jeszcze dzięki temu skusi na film bo na prawdę warto go zobaczyć ;)

ocenił(a) film na 7
darteye

Mam bardzo ambiwalentne odczucia co do tego filmu.... Zrobił na mnie wrażenie, to fakt. Jest i odrzucający i fascynujący. Jest wulgarny, a przy tym i wysublimowany. Jest cholernie specyficzny.

ocenił(a) film na 9
pegaz_filmweb

"...Jest cholernie specyficzny." czyli dziwny jest ten świat ;)
Nie dziwie Ci się, ten obraz może wywoływać wszelaką barwę odczuć.
Dzięki za opinię.

ocenił(a) film na 7
darteye

A proszę Cie bardzo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones