PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489641}
6,6 34 320
ocen
6,6 10 1 34320
4,0 6
ocen krytyków
U Pana Boga za miedzą
powrót do forum filmu U Pana Boga za miedzą

U Pana Boga

ocenił(a) film na 10

"U Pana Boga za miedzą"-jest słabym filmem niby jest komedią a są różne wątki które nie zaliczają się do komedii. Są rzeczywiście momenty śmieszne ale nie jest ich za dużo. Mogę stwierdzić,że film był kręcony trochę na siłę. Moim zdanie "U Pana Boga w Ogródku"-jest znaczniej lepsze
niż "U Pana Boga za miedzą". Byłam na tym seansie w kinie i muszę powiedzieć,że się trochę zdziwiłam bo było mnie niż 15 osób.

ocenił(a) film na 6
wiertarka95

Ja tez jak chodzę do kina to jest przeważnie mało ludzi, tylko że muszę powiedzieć iż przeważnie jest to kilka tygodni po premierze.

ocenił(a) film na 8
wiertarka95

Ale dałeś 10 gwiazdek... to jak to jest?! "Jest filmem słabym"?! A dodam, że to jest komedia inteligentna, dlatego ona częściej jest śmieszna niż wskazywałyby na to salwy śmiechu. Ta komedia nie polega na bombardowaniu salwami śmiechu, bo to z powodzeniem robił raczej płytki Benny Hill, rozśmieszający, ale powierzchownie, natomiast ta komedia urządza punktowe ostrzały "z dronu", często ciche, ale skutecznie zabijające smutek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones