PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786242}

Fireworks, Should We See it from the Side or the Bottom?

Uchiage Hanabi, Shita kara Miru ka? Yoko kara Miru ka?
5,7 216
ocen
5,7 10 1 216
Uchiage Hanabi, Shita kara Miru ka Yoko kara Miru ka
powrót do forum filmu Uchiage Hanabi, Shita kara Miru ka? Yoko kara Miru ka?

Dzięki szklanej kuli bohater może przeżyć alternatywne wersje tego samego dnia pomagając dziewczynie, która próbuje uciec z domu.

Enigmatyczna końcówka, gdzie brak bohatera podczas odczytywania obecności - wasza interpretacja?

ocenił(a) film na 7

Super spoiler, ku**o xD

użytkownik usunięty
chudy88

Powinieneś być mi wdzięczny że nie wspomniałam nic o napisach końcowych, bo to by ci zepsuło całą zabawę.
Moja dobra rada: - jeśli masz trudności ze rozumiesz pierwszych 15-20 min filmu, to nie czytaj oficjalnych opisów dystrybutora, ani forów z dyskusją o nim.

użytkownik usunięty

Zaznaczaj spoilery przy zakładaniu tematu, bo aż się nóż w kieszeni otwiera...

użytkownik usunięty

Co nie napiszesz, to zawsze się ośmieszasz hejterze. Fenomen.

użytkownik usunięty

Mogę być hejterem w twoich oczętach, ale dopóki nie poprzesz tego zarzutu żadnym racjonalnym argumentem nikogo nie przekonasz do swoich racji. Czy zatem użytkownik wyżej również jest hejterem, bo zwrócił ci uwagę na ten sam problem? No i gdzie się niby ośmieszam? Jak na razie widać, że masz problem z przyjęciem krytyki i próbujesz marnie odreagować :) Fenomen.

użytkownik usunięty

Z hejterami i idiotami nie dyskutuje się.

użytkownik usunięty

Fakt, użytkownik wyżej obraził cię od k**** zatem jest hejterem, natomiast ja ciebie nie obraziłem ani razu. A teraz znowu dałaś upust ad personam tylko ze względu na moją krytykę o spoilerach. Ni więcej, ni mniej. Jesteś strasznie przewrażliwiona :)

ocenił(a) film na 9

Ja na szczęście już obejrzałam ale dobrze ze nie czytałam wpisów na forach przed obejrzeniem xd.

A w odpowiedzi na pytanie, możliwe są minimum 3 wersje.

UWAGA ODPOWIEDŹ ZAWIERA SPOJLERY.

...


...


...


1. uciekli
2. utknęli w alternatywnym wymiarze
3. utoneli

Vita_L

Też mnie zakończenie zzonkowało, pozostawiając spore pole do interpretacji, nawet wyszukałem artykuł z tymi możliwymi zakończeniami. Jak temat ze spoilerami to jedziemy, moje przemyślenia;

3. Utonęli - nie wydaje mi się. Po pierwsze, oboje byli dobrymi pływakami. Po drugie, Yosuke zepchną ich z latarni już po tym jak Norimichi dwa razy użył kulki i zmienił rzeczywistość.

2. Utknęli w alternatywnym wymiarze - Też nie, bo nie wydaje mi się żeby kulka tworzyła alternatywne wymiary, bardziej zmieniała istniejący.

1. Uciekli - to jest najbardziej prawdopodobna opcja. Kulka została zniszczona, świat powrócił do pierwotnej formy, a Nozuna z Norimichim razem uciekli do Tokio.

Niemniej największą tajemnicą jest to, czym właściwie ta kulka była. Zwłaszcza w kontekście sceny, kiedy Nozuna opowiada o zaginięciu jej ojca i mamy kilkusekundową migawkę na jego zwłoki w morzu, a w ręku miał właśnie tą kulkę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones