PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7382}

Ucieczka Logana

Logan's Run
6,6 3 418
ocen
6,6 10 1 3418
5,7 3
oceny krytyków
Ucieczka Logana
powrót do forum filmu Ucieczka Logana

...co to takiego? Jedno jest pewne, oba te filmy cechuje szczególny klimat, którego już dzisiaj nie uświadczysz. Oczywiście mam na myśli Wehikuł z roku 1960-tego a nie te ostatnie dziadostwa.

kpsel

tą wspólną rzeczą jest stenografia robiona w studiu pod dachem, czyli bliski plan rekwizyty rzeczywiste, daleki plan malowidła, coś jak panorama Racławicka, dopiero GW spowodowały rewolucje w efektach specjalnych jak i sposobie filmowania.

ocenił(a) film na 8
kpsel

Mają to wspólnego, ze TCM puszczało je niegdyś w kółko (dosłownie... 1-2 seanse na 2 dni... przez miesiące! Przekładały się z Zakazaną Planetą )... obejrzałem je po 10 razy, są bomba :-)

ocenił(a) film na 10
szczepan600

"Zakazana planeta"-CUDO :) Zupełnie o tym filmie zapomniałem. Dawno nie oglądałem. Ten właśnie klimat mi pasuje. Leslie przed "Nagą Bronią" ledwo go poznałem, a ten robocik to prawie jak z jednego z odcinków Columbo.

ocenił(a) film na 8
kpsel

Dokładnie poznanie Leslie'go graniczy z cudem... a sam film to kręcąca się rewelacja. Ucieczka, Wehikuł i Planeta... niemal święta trójca SF mojego dzieciństwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones