PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206221}

Ucieczka

Pobeg
6,1 177
ocen
6,1 10 1 177
Ucieczka
powrót do forum filmu Ucieczka

Kiepściutko.
Fabuła prosta jak budowa cepa. Tam, gdzie urozmaicić scenarzysta próbował, zaraz góra nielogiczności się pojawiała. Ja wiem, że to kino akcji, a nie dramat sądowy, ale minimum wyczucia nie zaszkodziłoby.
Ładowanie do tej bajki o sowieckim Strusiu Pędziwiatrze elementów metafizyki i taniego melodramatyzmu miało pewnie czemuś służyć. Niestety, chyba tylko reżyser wie czemu... a może ja miałem właśnie 'zaszczyt' obejrzeć director's cut.

Następna sprawa: sceny pościgów mają zwykle za zadanie podnosić ciśnienie u widza, tymczasem tu kretyńska technika motażu kompletnie spierdzieliła efekt. No, chyba, że tu zamiarem autorów było przekazanie widzowi: - idź ty lepiej spać, sam widzisz, że już tylko 3 klatki/sekundę masz przed oczyma.

O grze aktorów napiszę tylko tyle, że tej stosunkowo młodej 'holly-moskiewskiej' szkoły nie trawię i chyba już nigdy nie przetrawię, ale to już pewnie kwestia gustu.

Gdybym miał zwyczaj przed każdym seansem Made In Russia wychylić duszkiem flaszkę Stolypina, to może doceniłbym chociaż folklorystykę tej bajeczki.
Jako że nie piję - 3/10.

ocenił(a) film na 3
Deix_z_gwiazdkom

Popieram, popieram... i jeszcze raz popieram.
Mnie ten film zmęczył... zmęczył na tyle, że jakieś 20 min. przed końcem odpuściłam sobie. Scenariusz... no powiedzmy sobie szczerze... działo się... działo się w dość nieudolny sposób, ponieważ w filmie powinny być 2 punkty zwrotne - max 3. Tutaj w każdej scenie było miejsce zwrotne... powiedzmy, że może gdyby zrobili z tego serial to może miałoby ręce i nogi i nie było tak przesycone. Montaż fatalny... mózg człowieka nie mógł przerobić obrazów...
Zabili go i uciekł w rosyjskim wydaniu... znając filmy Nikity Michałkowa chociażby taki jak "Spaleni słońcem", lub chociaż "Cyrulika syberyjskiego" miałam nadzieję, że rosyjska kinematografia jakoś przędzie... na nadziei się skończyło.

Również nie piję
Również 3/10

ocenił(a) film na 1
prisa_2

Zgadzam się z wami.
Smutna zżynka ze "Ściganego" z bardzo kiepskimi zdjęciami okropnym montażem!
W dodatku sam pomysł na zakończenie był gorszy niż "happyendy" w kinie hollywoodzkim.
Do niesmaku przyprawione kiepską grą aktorską, ma sa kra.

ocenił(a) film na 4
prisa_2

Ja piję dlatego 4/10.Byłoby nawet 5 gdyby nie zakończenie.Może 6/10 gdyby nie sceny pościgu w lesie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones