PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=955}

Uciekające kurczaki

Chicken Run
6,2 57 211
ocen
6,2 10 1 57211
6,4 11
ocen krytyków
Uciekające kurczaki
powrót do forum filmu Uciekające kurczaki

przerażający!

ocenił(a) film na 3

Byłam na tym w kinie jak miałam jakieś 4-5 lat i film był dla mnie naprawdę straszny! małe kurczaczki zamieniane w krwawe placki... Horror!

ocenił(a) film na 8
mrowka19

Proponuję obejrzeć jeszcze raz z perspektywy czasu, bo film ewidentnie nie jest bajką dla dzieci.. Źle dobrany repertuar na tamte lata ot i co ! ;)

ocenił(a) film na 7
mejcz

Jeszcze (JESZCZE!) nie oglądałam ale jako gatunek jest zaznaczony jako: Animacja, Dla dzieci, Komedia... więc widzę, że coś tu chyba jednak nie pasuje ;)

ocenił(a) film na 8
Saori89

I jak wrażenia po obejrzeniu ? :P

ocenił(a) film na 7
mrowka19

To jest taka plastelinowo-kurczakowa wersja filmów typu ,,Wielka ucieczka". Raczej dla widzów, mających najmniej te 13 lat, obeznanych ze starymi filmami wojennymi, bo małe dzieci i tak z tego nic nie zrozumieją, a zabawnych momentów zbyt wiele tu nie ma.

ocenił(a) film na 10
Bodzepor

ja miałem 12 lat jak byłem na tym w kinie, i jarałem sie jak popie****ony

ocenił(a) film na 7
BlackShit

To na ,,Wściekłych gaciach" głowa by ci eksplodowała.

ocenił(a) film na 10
Bodzepor

oo tego nie oglądałem, musze sprawdzić

ocenił(a) film na 7
BlackShit

Dobrze obejrzeć wszystko od Nicka Parka, dużo tego nie ma, ale warte poświęconego czasu.
I czekaj na to, bo to może być petarda.
http://www.filmweb.pl/film/Pirates!+Band+of+Misfits%2C+The-2012-555487

ocenił(a) film na 10
Bodzepor

obejrzałem trailer, i faktycznie moze być grubo, trzeba czekać

ocenił(a) film na 7
BlackShit

Ano.

mrowka19

To udowadnia, że film animowany nie zawsze jest filmem dla dzieci. Ja też kiedyś się tego bałem, ale teraz mi się podoba

ocenił(a) film na 10
mrowka19

Jakie krwawe placki..., faktycznie bajka nie dla najmlodszych, ale dzieciaki ponizej 10 oku zycia rozumieja i lubi ten film, starsze wiecje zartow rozumieja i dostrzegaja nawiazanie do obozow

ocenił(a) film na 7
kamro

Film od 13 lat?Ja to oglądałem w wieku 5-7 lat jakoś i nic strasznego za bardzo nie widziałem...nwm jaką wy psychikę mieliście ale słabą chyba :P

ocenił(a) film na 7
mrowka19

Jako 5-latka jedyne co mnie wtedy przerażało to ta dwójka goniąca te kurczaki ;p Bardziej kwestia ich wyglądu, w dalszym ciągu lekko mnie przerażają ;__ ;

mrowka19

Proszę sobie obejrzeć w takim razie nie animowane lecz realne zapisy z kamer na yt,co sie wyprawia z kurczaczkami płci męskiej .Tysiącami żywcem są mielone.Takie piekło gotują każdego dnia zwierzętom trupożercy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones