PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629779}
6,7 29 984
oceny
6,7 10 1 29984
7,2 16
ocen krytyków
Uciekinier
powrót do forum filmu Uciekinier

Niesamowita historia (tak momentami mocno naciągana, ale już trudno) gościa który został zmuszony uciec na wyspę i dwóch miejscowych chłopaków, którzy próbują Mu pomóc. Osobiście jestem fanem filmów gdzie fabuła dosłownie płynie i tu tak jest, są momenty gdzie że tak to nazwę więcej się dzieje, ale jest Ich stosunkowo mało, a poza Nimi film ma bardzo wolne tempo prowadzenia opowieści, ale może dlatego Ona jest tak świetna. W ciekawy sposób przedstawia "prawdę" z różnych perspektyw i nie do końca możemy być pewni kto w danym momencie mówi prawdę, a kto kłamię, a i tak najczęściej odpowiedź jest gdzieś po środku. Do tego jak zawsze świetny Matthew McConaughey, dzieciaki grają poprawnie, ale szczerze powiedziawszy jednego zachowanie Mnie cały czas bawiło (choć podejrzewam że tak miało być), a drugi który już chyba trochę mniej zamierzenie śmieszył Mnie mimiką :P Dodatkowy plusik za kozacki klimat, coś jak w "Aż do piekła"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones