PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8700}

Udając Boga

Playing God
6,4 1 731
ocen
6,4 10 1 1731
Udając Boga
powrót do forum filmu Udając Boga

Ostatnio postanowiłam odświeżyć sobie ten film, jako że jeden jedyny raz oglądałam go będąc bodajże w podstawówce :p pamiętałam tylko ogólny zarys fabuły no i Angelinę w tym czerwonym kostiumie na koniec filmu (swoją drogą miło popatrzeć na nią za czasów jej świetności, wyglądała tak pięknie, naturalnie, nie jak wychudzona figura woskowa, bo tak niestety widzę ją teraz, szczególnie po filmie "Turysta"), David Duchovny też jeszcze młody, kiedyś strasznie mi się podobał jako Mulder, miło przypomnieć sobie z sentymentem czasy dzieciństwa ;] myślę, że "Udając Boga" to całkiem niezły film, przyzwoite kino akcji. bez żadnych przesadzonych scen, fabuła niby niczym specjalnym nie zachwyca, ale jednak ten starszy, filmowy klimacik bardzo fajnie się odbiera. kilka momentów (może bardziej tekstów) było całkiem zabawnych, zapamiętałam go jako bardzo fajny a po ponownym obejrzeniu po jakiś kilkunastu już być może latach nie rozczarowałam się. ogólnie na filmie można się miło odstresować, odrobinkę stare ale i dobre kino ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones