PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4046}

Uderzaj powoli w bęben

Bang the Drum Slowly
6,4 228
ocen
6,4 10 1 228
Uderzaj powoli w bęben
powrót do forum filmu Uderzaj powoli w bęben

prawde mowiac dawno sie tak nie nudzilem na filmie jak podczas ogladania tego i gdyby nie robert de niro darowalbym sobie. w sumie wszystko na temat ale zatrzeseinie watkow az boli - i historia o kiepksiej druzynie basballowej w drodze do sukcesu, i historia przyjazni, i historia czloweika umierajacego na jakas chorobe - a w sumie bez znaczenia i mam to wszystko gdzies - ani nie lapie za gardlo, ani nie wzrusza, ani nie smieszy, ani - totalny grzech - nie inetresuje. robert de niro jest jak zwykle swietny choc tu na drugim planie, vincent gardenia tez niezle wypada w nominaowanej do oscara roli, za to jesli to ma byc jedna z najlepszych rol michaela moriarty to nie chce go widziec w gorszych.
film zyskal uznanie jako jeden z njalpeszych o baseballu. mnie nie zainteresowal za bardzo.

Qmid

Nie komentuje twojej opinii o filmie... ale chyba nawet nie warto skoro uważasz że rok 1973 (premiera filmu tego) to pierwsze filmy De Niro (!!!!!). Za pierwsze można uznać "Cześć mamo" w reżyserii De Palmy i wcześniejsze, choć "Cześć mamo" można uznac za przęłomowy, ale nie film, po którym Robert gra w Ojcu Chrzestnym!!
Wcześniej tez już był ukształtowanym aktorem, bo przecież grał w "Ulicach nędzy" Scorsese'a zresztą w tym samym roku pokazanych w kinach (1973), czy "Urodzonym zwycięzcy" (1971).
Zanim coś napiszesz to sie zastanów

ocenił(a) film na 5
huo_sanchez

A gdzie on niby napisał, że to pierwszy film De Niro? Napisał, że to jeden z pierwszych jego filmów, co jest zresztą faktem.
Zanim coś napiszesz to się zastanów.

A co do filmu to też zgadzam się z opinią Qmida - jakiś taki nijaki i nudnawy, o wszystkim i o niczym zarazem. Spodziewałem się czegoś lepszego, bo w końcu ocena nie taka znowu zła, a i jakieś nagrody i nominacje na koncie, ale niestety się rozczarowałem. De Niro zagrał dobrze, chociaż bez rewelacji, najlepszy był Gardenia, za to Moriarty - główny bohater, był zupełnie nijaki - podobnie jak i cały film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones