PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570957}

Ujrzałem diabła

Ak-ma-leul Bo-ass-da
7,4 12 659
ocen
7,4 10 1 12659
6,7 11
ocen krytyków
Ujrzałem diabła
powrót do forum filmu Ujrzałem diabła

gdzie ?

ocenił(a) film na 10

gdzie mogę obejrzeć po polsku ?

ocenił(a) film na 10
Stonka17

chyba nie ma takiej wersji

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Stonka17

daj namiar na tego chomik a jeśli możesz

ocenił(a) film na 10
Romanooo

c h o m i k u j . pl pod nazwą I saw the devil ... aby pobrac trzeba sie logować i kupić GB

ocenił(a) film na 10
Stonka17

znajdę tam wersje z lektorem?

ocenił(a) film na 10
Romanooo

tylko napisy niestety

ocenił(a) film na 9
Stonka17

Z przykrością stwierdzam,że nie sposób znalesc tego filmu z lektorem.Znalezienie go z napisami jest bardzo trudno,nie wspominając o lektorze.Nawet na hostingach typu egofiles czy catshare mozna dorwać wyłącznie wersję z napisami,ewentualnie angielskim lektorem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Savathus666

Bo niestety taka jest polska dystrybucja. Dostać u nas dobry film koreański (a nie jakiś budżetowy shit) graniczy dosłownie z cudem. Ubolewam nad tym mocno, bo uwielbiam kino azjatyckie.

ocenił(a) film na 9
Hustla

Zgadzam się z Tobą w 100%.Niestety zdobycie czegoś z legalnych źródeł graniczy z cudem. Pozostaje jedynie pobierać z chomiczka czy innych hostingów .

W dodatku kwestia tłumaczenia , dobrze ze jest grupa zapaleńców , którym chce się tłumaczyć i robić do tego napisy. Kino azjatyckie jest bardzo niszowe w naszym kraju , więc i takie rzeczy trzeba doceniać .

ocenił(a) film na 7
Savathus666

Niszowe? Ha! To co można powiedzieć o filmach hiszpańskojęzycznych?

ocenił(a) film na 9
wmbco

Nie wiem, nie znam się na kinie hiszpańskojęzycznym i mało się nim interesuję, tak jak kinem włoskim czy albańskim.Mimo wszystko, jest to kino europejskie.Liczba osób władających biegle hiszpańskim przewyższa kilkunastokrotnie tych znających japoński, koreański, chiński czy tajski...razem wziętych.Najczęściej wygląda to tak, że oryginał jest translatowany na angielski, a dopiero potem na polski.Ile było w ostatnich latach premier azjatyckich filmów w naszych kinach?Albo emisji tychże filmów w tv?Nie licząc horrorów i starych bajek chińskich, jest tego bardzo mało.

ocenił(a) film na 7
Savathus666

Może dlatego, że tylko horrory im się udają? Wystarczy spojrzeć na ilość głosów nawet przy tym filmie by stwierdzić, że o żadnej niszy mówić nie można.

Stonka17

Jak ktoś chce obejrzeć ten film z polskimi napisami online bez limitów, płatności i oczywiście pobierania, to proszę pisać na pw.

użytkownik usunięty
Stonka17

Wiem, że temat stary jak świat, ale można obejrzeć online na c d a . p l (choć jakość nie powala) ---> http://www.c d a.pl/video/1472953f

użytkownik usunięty

Oczywiście w linku należy zlikwidować obie spacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones