PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646074}

Układ

Closed Circuit
6,3 7 326
ocen
6,3 10 1 7326
Układ
powrót do forum filmu Układ

Film który trzyma poziom i naprawdę warto go zobaczyć.Jest napięcie,film trzyma widza w tajemnicy i jest dobrze zagrany nawet w epizodach.Dobrze narysowany klimat osaczenia i podejrzliwości.Dodatkowy plusik za zakończenie,prawie tak samo jak u nas w sprawie Olewnika.Na mały minus kilka naciąganych momentów,głównie wiążących się z niekompetencją brytyjskich specsłużb.Polecam.

ocenił(a) film na 8
kleju30

Albo próba udupienia Trynkiewicza :) Polskie służby w krzywym zwierciadle :). Wracając do filmu 8/10. Jak zwykle zadzwiony jestem oceną na filmwebie. Z drugiej strony nie ma co się dziwić. Film wymaga skupienia i myślenia, tak więc przerasta sporą część filmwebowiczów :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
kleju30

Film fajny ale koniec jak dla mnie niezbyt bo osoby nie zostały ukarane za to co zrobiły. Albo ja to przeminąłem ale wątpię.

ocenił(a) film na 7
luk52

Jak już zdradzasz zakończenie to wypadałoby dać jakieś ostrzeżenie o spoilerze. To chyba nie takie trudne? A tak w ogóle to zakończenie jak dla mnie bardzo dobre, bo przynajmniej realistyczne. Gdyby ta sytuacja wydarzyła się na prawdę władze by nigdy nie dopuściły aby taka informacja dotarła do opinii publicznej. Dlatego dzięki temu film tylko zyskał w moich oczach i mimo kilku głupot - tak jak pisze kleju30 - głównie dotyczących nieudolności służb uważam film za całkiem udany.

ocenił(a) film na 7
lorenzo_2

Nie pomyślałem o tym ale jak miałem to zrobić jak nie ma takiej opcji w komentarzach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
kleju30

Jak dla mnie ucieczka dzieciaka to był mocny minusik , do tego jeszcze kilka takich "kwiatków" i z przykrością obniżyłem ocenę na 7/10 . Film poruszał ciekawe kwestie, był dobrze zagrany, ale realizacja mocno zawaliła (np. moment gdy prawniczka daje radę agentowi z licencją za zabijanie).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones