PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008612}

Uległość

Submissão
6,1 358
ocen
6,1 10 1 358
Uległość
powrót do forum filmu Uległość

5/10 TYLKO ŚREDNIAK

ocenił(a) film na 5

Jednak rozczarowanie - liczyłem na coś mocniejszego i ciekawszego,jak na taką tematykę to zabrakło mi tu większych emocji,jakieś takie bez wyrazu to było - tak jak poprzednik tu napisał " jak mąż chciał to bolało,a jak chciał inny to już nie bolało".Główna rola bez rewelacji,również sam proces mnie nie porwał i nie poruszył.Film do zobaczenia i do zapomnienia.

ocenił(a) film na 10
kleju30

Na początku zobaczyłam Twoje zdjęcie. Pomyślalam, no nie, jak kobieta mogła napisać coś takiego... Ale jednak jesteś mężczyzna, to by wiele wyjasniało.. oby takie opinie jak Twoja odchodziły w zapomnienie, albo nawet byly blokowane. Przykro to czytac.

ocenił(a) film na 8
kleju30

gwał, czyli zgodnie z kodeksem karnym : zgwałcenie art. 197 kk, to taka sytuacją kiedy osoba " przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego". Ten film opowiada włśnie o tym przestępstwie. Każde umniejszanie zła tego czynu jest złe, niemoralne i niezgodne z prawem.

ocenił(a) film na 9
kleju30

Nieprawdopodobne, napisać coś tak obelżywego. Może postawienie się miejscu jej ojca by coś zmnieniło, bo chyba stawiasz się na miejscu męża, albo co gorsze dla ciebie serio to jest normalnosć, w takim razie modlę się byś nigdy z nikim nie współżył bo jesteś zagrożeniem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones