PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=845775}
5,4 11 046
ocen
5,4 10 1 11046
5,0 6
ocen krytyków
Ulica Strachu część 1: 1994
powrót do forum filmu Ulica Strachu - część 1: 1994

Beznadzieja

ocenił(a) film na 2

Początek jest nawet znośny, ale czym dalej tym jest gorzej, policja jest w zasadzie nieistniejąca, wypadek drogowy, z łatwymi do znalezienia dowodami i świadkiem, że ktoś wyrzucił na jadące auto beczke z woda/lodem eee tam, nastolatki przerażone przybiegają i mówią o masakrze w szpitalu oj tam, w aptece znajdują ciała 2 nastolatków jedno ma głowe rozwaloną toporem, którego nie ma, drugie włożyło głowe do jakiejś maszyny, które ją rozwaliło na kawałeczki, 3 innych nastolatków pociętych z ranami oj tam oj tam spisz że to ćpuny zrobły i fajrant. Ale to jest jeszcze nic GŁUPOTA tych nastolatków jest nie do zniesienia, zabójcy biegają za krwią 1 z nich i na początku przy próbie wysadzenia zabójców oni sobie po prostu stoją w zasadzie na drodze tych zabójców, testując tą teorie xd, ale to też jest nic, uznają, że zabiją koleżanke i wskrzeszą jakimiś dragami dawanymi w odstępach czasowych i siedzą sobie w sklepie i czekają, serio? nie możecie dać jej dragów i iść/jechać? A jak już muszą być w tej aptece to możeby się tak pośpieszyć? Rozchodza się gadają sobie pewnie czemu nie, A już absolutnie tragiczny pomysł to wysmarowanie się krwią tej dziewczyny, gdzie widzimy kilka razy, że oni nawet za gaciami ubrudzonymi krwią pobiegną, mądrzejszym pomysłem byłoby już ubrudzenie szmat jakiś krwią wrzuceniem ich do kibla i zamknięciem drzwi na klucz, ale oni się wysmarowali jej krwią, to zabiło już kompletnie ten film, dla mnie, zwłaszcza, że doprowadziło do śmierci 2 postaci, ale jak im współczuć, gdy zachowują się jak skończeni debile. A to wszystko dla takiej wymuszonej dramaturgi wybranych momentów, musimy ją oddać na śmierć tylko to zakończy ten koszmar, ta się poświęca, ale jakby te ożywieńce was nie gonią, nie muszą jej oddawać w ich ręce, jak bardzo nie chcą pomagać to mogą odejść po prostu, pewnie byłoby to słabe zachowanie, ale nie ma tu sytuacji gdzie są zmuszeni albo ją oddać albo próbować pomóc, na siłe jest takie oh poświęce sie oh idź niech cie zabiją tylko to to zakończy, po prostu no to jest za wiele dla mnie ide sobie nie będe za ciebie ginąć i koniec demony już cie nie gonią xd, tak samo to smarowanie się krwią, byłaś gotowa się poświęcić za nas(to tak nie działa), więc my poświęcimy się za ciebie, albo weźcie szmatki ubrudzone krwią w ręce i wyrzućcie jak morderca będzie za blisko?? Ja rozumiem, że to horror bardziej dla nastolatków, ale no bez przesady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones