PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=845775}
5,4 11 015
ocen
5,4 10 1 11015
5,0 6
ocen krytyków
Ulica Strachu część 1: 1994
powrót do forum filmu Ulica Strachu - część 1: 1994

Nudy

ocenił(a) film na 4

Nie czułam żadnego klimatu, nic mnie nie porwało, dla mnie nudy totalne.

magdalena199997

Mam nadzieję, że dożyję czasów kiedy oryginalne filmy netflixa doczekają się swojego miejsca w publikacjach dotyczących historii kina. Dwie litery mają zapewnione. Kicz i tandeta.

ocenił(a) film na 5
magdalena199997

Twórcy chyba za bardzo nie wiedzieli, czy to ma być produkcja dla 13, 16, czy 18 latków i dostaliśmy taki ciężkostrawny mix, który ostatecznie jest dla nikogo. Bohaterowie przez większość czasu mają plot armor. Na szczęście pod koniec ktoś w końcu ginie.

McGyverPL

Zgadzam się, widzę mnóstwo podobnych opinii. Też myślałem, że do końca będzie taki teen slasher bez klimatu lat 90, ale w drugiej połowie filmu coś ruszyło i nawet mnie trochę zaskoczył moment w markecie. Ogólnie part 1 to taki średniaczek wśród slasherów, nieszczególnie się wyróżnia, ale obejrzeć można, jeśli komuś nie przeszkadza Netlfix i ich poprawność polityczna.

ocenił(a) film na 3
McGyverPL

Zgadzam się, że twórcy chyba sami nie wiedzieli dla kogo to robią. No i wyszło takie pomieszanie z poplątaniem :(

ocenił(a) film na 9
magdalena199997

Jak na slasher to jest super. Nic mu nie brakuje. Odmóżdżacz dla relaksu. Coś jak "Oszukać przeznaczenie".

SurowyKrytykRomek

to jest beznadziejny film a oszukac przeznaczenie jest bardzo dobrym filmem

ocenił(a) film na 6
magdalena199997

Muzyka była dobra! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones