PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=845775}
5,4 11 036
ocen
5,4 10 1 11036
5,0 6
ocen krytyków
Ulica Strachu część 1: 1994
powrót do forum filmu Ulica Strachu - część 1: 1994

W każdym filmie propaganda LGBT, nie inaczej jest tutaj. Poza tym film raczej słaby, taki typowo netflixowski. Nawiązania do krzyku w niczym tu nie pomogą.

PyramidHead

Wolę już propagandę LGBT niż np. propagandę katolicką która ma na sumieniu setki a nawet i tysiące zamordowanych niewinnych dzieci w Kanadzie!

pkmodern

A ja wolę jak w filmach czy innych tworach kultury nie ma żadnej propagandy. I nie wazne czy to propaganda homo czy inna niewiadomo. Bo propaganda to zawsze propaganda , narzuca innym sposób myślenia , co jest samo w sobie niefajne.

PyramidHead

człowieku sztuka zawsze propagowała jakąś myśl jeżeli tego nie rozumiesz to może nie oglądaj sztuki

PyramidHead

A ja nie chcę propagandy hetero

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pelepom_p

a co to jest propaganda hetero ? Normalne, biologiczne zachowania trzeba jakoś propagować ? Netflix jest taka tuba propagandowa lgtbqwerty+ która wmawia młodzieży ze homoseksualizm to cos powszechnego, normalnego. Ale widać ze ludzie maja juz powoli dosyć tej nachalnej propagandy

pkmodern

Zabłyśnij wiedzą i napisz co zaszło w Kanadzie? Przekonamy się jak bardzo mało wiesz na ten temat.

ocenił(a) film na 6
PyramidHead

Hahaha

PyramidHead

Zgaduję, że poprzez „propagandę LGBTQ” masz na myśli reprezentację tej społeczności w dzisiejszych produkcjach, zgadza się? Biednyś. Musisz oglądać tych „homo nie wiadomo” i aktorów o innej karnacji na Twoim Netflixowskim ekraniku. Opowiedz jak to jest być dyskryminowanym w taki sposób, bo zżera mnie ciekawość.

blackraindrop

Nie interesuje mnie co cię zżera , ale zgaduje że to nie ciekawość a prawdziwa choroba głowy...

PyramidHead

Z pojęciem tzw. "propagandy LGBT" spotykam się głównie w krajach byłego bloku wschodniego. To może wynikać z tego, że w tych krajach osoby LGBT najczęściej ukrywają się ze swoją orientacją. Stąd łowcy "propagandy LGBT" najprawdopodobniej znają gejów czy lesbijki, ale nie wiedzą o ich orientacji, więc wydaje im się, że statystycznie jest ich mniej niż 0.005% mimo, że nie jest to prawdą. To z kolei może wywoływać u nich dyskomfort, gdy w filmie występuje postać homoseksualna. Nie jestem natomiast w stanie pojąć co termin "propaganda LGBT" miałby właściwie oznaczać. Jaki to sposób myślenia wrażliwym heteroseksualistom jest narzucany? Że homoseksualiści istnieją? Że w bardziej cywilizowanych krajach są obecni w przestrzeni publicznej? Przecież nauka mówi nam wprost, że homoseksualizmu nie można się "nauczyć" lub nim "zarazić". Jak to propagowanie miało by wpłynąć na wrażliwego heteroseksualistę? Obecność homoseksualizmu w przestrzeni publicznej (w tym w filmach) jest całkowicie naturalna, tak jak ich egzystencja w ramach danego gatunku (od 2% do 7% populacji).

ThePreacher

Propaganda LGBT... Nie wiesz skąd i jakie są główne punkty? Ukazać homoseksualistów jako niewinne ofiary, pokazać homoseksualistów jako atrakcyjnych ludzi sukcesu, mieszać z błotem przeciwników, gromadzić fundusze, uruchomić tubę, wzbudzić wyrzuty sumień i namówić do walki. Źródło też Ci pewnie podać, bo widzę, że tylko z wikipedii potrafisz przepisać %. Człowiek rodzi się ze skłonnością, a nie homo czy hetero. 2% do 7% z tej twojej wikipedii, ok.... Czyli przy 5 - 6 głównych bohaterach statystycznie żaden. Tymczasem netflixie około 1 na 4. "nie wiedzą o ich orientacji, więc wydaje im się, że statystycznie jest ich mniej niż 0.005% mimo" o tutaj ładnie wygrałeś, z jakimś tworem, który zbudowałeś. ThePreacher <--- serio? Matko....

mars700

"Ukazać homoseksualistów jako niewinne ofiary, pokazać homoseksualistów jako atrakcyjnych ludzi sukcesu" w tym jednym zdaniu sobie zaprzeczasz i pleciesz kompletne bzdury, dalej nie ma już nawet sensu czytać.

ThePreacher

"Z pojęciem tzw. "propagandy LGBT" spotykam się głównie w krajach byłego bloku wschodniego. To może wynikać z tego, że w tych krajach osoby LGBT najczęściej ukrywają się ze swoją orientacją" - to wynika z tego że jeszcze niestety mamy PiS za rząd. :( W Rosji jest Putin, na Białorusi Łukaszenko, a na Węgrzech ktoś co nawet nie pamiętam nawet jak się nazywa. Możemy podziękować za to Stalinowi, bo gdyby nie komuniści bylibyśmy na takim samym poziomie jak Zachód, zarówno pod względem materialnym jak i intelektualnym. A tak to nadal jesteśmy na poziomie średniowiecza, ganiając tylko do kościoła i świata poza tym nie widząc. 

ThePreacher

dobrze napisane

PyramidHead

wow ludzie lgbt istnieją. I polaczek ma z tym problem że nie wstydzą się siebie.

sinekmen

"Polaczków" to masz w rodzinie i to wiele tłumaczy.

markowaw

O to chodzi że nie. Moja rodzina to Polacy. Polacy są tolerancyjni na mniejszości i szanują ludzi nie patrząc na kolor skóry, wyznanie, płeć czy orientację seksualną. Tutaj mamy nietolerancyjnego polaczka. Polaczki to antysemici homofoby i transfoby. Polaczki to zakompleksieni ludzie, nieszanujący odmienności.

sinekmen

Szanuję Twoją odmienność intelektualną.

markowaw

no to prawda też uważam że jestem ponad przeciętnie inteligentny. Polaczki niestety są hermetyczni na wiedzę

sinekmen

No jesteś po prostu debilem. Ponad przeciętnym debilem. Z inteligencją kiedyś mijałeś się na ulicy ale nawet nie chciała spojrzeć w twoją stronę. Wiesz czemu? Bo była inteligenta...

PyramidHead

Właśnie pokazałeś swój poziom. Wyzywanie kogoś bo nie jest tak ograniczony jak Ty. Dziwi mnie, że w ogóle znasz takie słowo jak inteligencja, bo na pewno nie masz z nią doczynienia :)

PyramidHead

Żałosny, zakompleksiony typie.

pelepom_p

Skończyłeś zniżać się do mojego poziomu ? Jak tak , to teraz śmigaj popedałować . Hipokryto ;)

ocenił(a) film na 2
PyramidHead

Od pierwszych minut wiało "krykiem", co już powodowało moje obawy, a później...cóż Netflixowa propaganda z pod znaku tęczy i innych takich. Sama fabuła filmu nudna i nic nie wnosząca do gatunku. Zero emocji, a do tego aktorstwo na marnym poziomie. Jedynie co mi się w miarę podobało, to krótkie wstawki muzyczne z lat 90 oraz charakteryzacja otoczenia na modłę z tamtych lat. Tyle.

fett85

Propaganda lgbt XDD a co z propagandą hetero?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones