PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=845775}
5,4 11 017
ocen
5,4 10 1 11017
5,0 6
ocen krytyków
Ulica Strachu część 1: 1994
powrót do forum filmu Ulica Strachu - część 1: 1994

Pomijając wszystkie głupoty i denerwujące zachowanie nastolatków moim zdaniem to naprawdę fajnie nakręcony film z pomysłem i kilkoma ciekawymi zabiegami i postaciami.
Natomiast nie rozumiem jednej rzeczy... czy teraz w każdym filmie na Netflix musi być główny wątek lesbijsko/gejowski?
Pomijam fakt że cały ten wątek miłosny jest chyba najsłabszym i najbardziej irytującym elementem całego filmu.
I nie, nie mam nic do takich wątków. Po prostu na przestrzeni kilkunastu ostatnich miesięcy format Netflix znacząco się zmienił i chyba jest to zauważalne przez każdego...

ocenił(a) film na 6
andrea_paolo_nigro

To niestety jedna z tych rzeczy, przez które mam ochotę zrezygnować z Netfliksa. Dobrze, że ludzie zauważają tą nachalność, z jaką wciska się na siłę tego typu wątki. Za dużo ich!

ocenił(a) film na 5
Shyne

Żeby nie było mam tak samo na przykład z niepotrzebnymi wątkami zbliżeń czy seksu bohaterów hetero które nic nie wnoszą do filmu. W przeciwnym wypadku wygląda to jak zapchajdziura scenariusza albo próba wpasowania się w jakiś trend.

andrea_paolo_nigro

Przecież to klasyk. Serial/film Netflixa bez wątku LGBT = serial stracony.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
pudercukier

Marne prowo. pozdro882.

ocenił(a) film na 5
pudercukier

Polaczkowe?
Jakbyś przeczytał post ze zrozumieniem to byś zauważył że mowa była również o scenach hetero które nic nie wnoszą do filmu. Jest wiele bardzo dobrych a nawet świetnych filmów z wątkami homoseksualnymi, których wątek homoseksualny jest związany z historią bohaterów albo po prostu jest ale nie występuje tylko po to żeby być. I chyba sam nie za bardzo podchodzisz obiektywnie do tego tematu skoro nazywasz to reprezentowaniem kogokolwiek.
Oceniamy filmy albo zmiany w kinematografii i mamy do tego pełne prawo. I tak jak wspomniałeś przez kilkadziesiąt lat oglądaliśmy w filmach pary hetero. I tak samo tam były filmy wybitne, dobre, średnie oraz gnioty. I jakoś nie przeszkadzało to również w krytyce tych filmów.
Najlepsze jest w tym wszystkim jednak to że nikt tutaj nikogo nie obrażał ani nie atakował. Ty natomiast w swoim pierwszym komentarzu nazwałeś mnie homofobem bezpodstawnie bazując na swoich domysłach, przesądach i braku umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Więc gdzie leży tak naprawdę problem?

ocenił(a) film na 7
andrea_paolo_nigro

dosłownie spytałeś "czy teraz w każdym filmie na Netflix musi być główny wątek lesbijsko/gejowski?" a potem mówisz, że zupełnie nie chodziło o to? komentarz kolejnej osoby: "Serial/film Netflixa bez wątku LGBT = serial stracony." i to ja nie umiem czytać ze zrozumieniem? ok ;) i nie jestem typem, ale to szczegół dla całej dyskusji.

ocenił(a) film na 5
pudercukier

W rakim razie wybacz za brak bezosobowej wypowiedzi. Tak tak brzmiało moje pytanie i nie uważam żeby było atakiem czy wskazywało na homofobię. Zwróciłem uwagę na zmiany zachodzące na platformie w dosyc krótkim okresie. Nie biorę odpowiedzialności za słowa innych. Ty odniosłaś się bezpośrednio do mnie nazywając mnie bezpodstawnie homofobem i jak widać zostało usunięte przez redakcję. Brawo Filmweb za reakcje bo bezpodstawne obrażanie w jakimkolwiek kierunku powinno być usuwane. Jestem zawsze otwarty na konstruktywna krytykę albo inne zdanie czy poglądy innych. Na tym polega dyskusja.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
andrea_paolo_nigro

Ej ale ten wątek miłosny był głupi, irytujący, rozwleczony, zapychający i pełny sztywnych wsniosłych przemów i szczerze lata mi czy to wątek lesbijski, gdyby był to wątek hetereo, gejowski czy osoby identyfikującej się jako krzesło z z osobą identyfikującą się jako stolik ogrodowy to byłby tak samo gówniany jak jest XD.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
kolo_103

Homoseksualizm nie jest dewiacją, za to twoją homofobię się leczy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kolo_103

Fajne masz ukryte fantazje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kolo_103

Każdy specjalista ci odpowie, że homoseksualizm to normalna orientacja seksualna.

Piramidzia

hahahahhaa weź wracaj do lekcji albo znajdź sobie jakieś twórcze zajęcie.

kolo_103

Po pierwsze - jestem osobą dorosłą.
Po drugie - jakbyś nie zauważył - są wakacje, więc gdybym była uczniem, to bym nie musiała nic robić.

Masz problem z logicznym rozumowaniem? Tutaj też chyba potrzeba pomocy specjalisty :) Nie martw się, koledzy cię zaakceptują <3

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kolo_103

Jesteś obrzydliwy. Jednak się myliłam, na leczenie psychiczne już za późno dla ciebie, incelu.

kolo_103

Przenieś swoje usługi do Torunia, seksistowski samczyku alfa.

ocenił(a) film na 7
kolo_103

To że ty masz porąbane fantazje i jesteś jakiś niewyżyty, to nie znaczy że możesz takie rzeczy wypisywać/mówić do innych. Bardziej żałosny być nie możesz, do tego jesteś jeszcze obrzydliwym wstrętnym seksistą który nawet kobiet nie szanuje to już jest dno dna i idealny obraz zakompleksionego samczyka alfa.

Rrouge

Dla niego na terapię już za późno. Zostanie incelem i krypciakiem do końca swych dni :)

ocenił(a) film na 7
kolo_103

Wywnioskowałeś to po tym że stwierdziłem fakty że homoseksualizm nie jest dewiacją? No to musisz mieć niezłe fantazje. Porozmawiaj może z psychologiem, pomoże ci zaakceptować siebie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
kolo_103

Nie, nie jest, każdy psycholog skończony idioto powie ci że homoseksualizm nie jest żadną dewiacją ani chorobą ani odchyłem i tylko ograniczeni ludzie twojego pokroju tak twierdzą, wręcz przeciwnie, powiedzą ci że homofobia nią jest, jest to normalna orientacja jak hetero, patrząc po twoich insynuacjach, bo tylko ty tu cały czas coś insynuujesz jakbyś miał problemy ze sobą to raczej ty tylko masz tutaj problemy ze sobą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kolo_103

Znowu coś insynuujesz. Twoje komentarze są żałosne. Może ty się przyznasz, że nienawidzisz homo, bo sam jesteś krypciakiem?

Polecam udać się do specjalisty. A nie, zapomniałam, na pomoc psychologiczną już za późno.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kolo_103

Robię to samo, co ty. I jak? Czujesz się już lepiej? Uraziłam twoją dumę, samcze?

Idź do kolegów z Węgier, tylko uważaj, by nie zjechać na rynnie ;)

ocenił(a) film na 7
kolo_103

Jedyną osobą która tutaj pajacuje, obraża kobiety i ludzi innej orientacji jesteś ty zjebie, to że ty możliwie ruchasz każdego jak popadnie i kochasz o tym rozprawiać i fantazjować to nie znaczy że inni tak robią, preferuję kobiety i równocześnie uważam że homoseksualizm to normalna orientacja jak hetero bo taka jest prawdo, jak twój mózg jest tak mały i ograniczony że nie potrafisz pojąć najprostszych rzeczy, to naprawdę poszukaj pomocy u specjalisty, chociaż patrząc po tym co wypisujesz nawet on tu nic nie pomoże, bo z twoich wypowiedzi wynika ze jesteś żałosną obrażającą kobiety, seksistowską, szowinistyczną, nietolerancyjną, ograniczoną świnią która odnosi się do kobiet jak ostatni cham i prostak bez jakiejkolwiek kultury i nie potrafi nic poza tym. Później nie oczekuj że inni do ciebie będą odnosić się z szacunkiem skoro cały czas insynuujesz jakieś historie ze swojego pamiętniczka do innych, obrażasz w obrzydliwy najgorszy sposób kobiety i dzielisz ludzi jak jakiś dyktator ze spranym umysłem. Rób tak dalej a w niedalekiej przyszłości ci przewiduję że z kontem tutaj się pożegnasz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kolo_103

Cóż za komentarz. Prawda boli, czyż nie? :)

Najpierw obrażasz ludzi innej orientacji, następnie obrażasz kobiety (wyzywając mnie od prostytutek), a na końcu używasz typowo gimbusiarskich, patologicznych zwrotów spod blokowiska. Kto teraz mówi słowa typu: "pajac", "elo", "nara", czy "frędzlu"? Aż mnie oczy zabolały... Orłem to ty nie jesteś.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
kolo_103

Naucz się pisać po polsku, a jak wysławiasz się do innych ordynarnie, cały czas wypisujesz homofobiczne i seksistowskie obleśne teksty to nie dziw się że twoje komentarze zostaną zgłoszone i usunięte.

Rrouge

zgłaszasz bo nic innego nie możesz zrobić, prawda jak olej zawsze wyjdzie na wierzch w tym wasze kłamstwa

ocenił(a) film na 7
kolo_103

Prawda? No faktycznie prawda taka że jesteś  zakompleksionym, seksistowskim, szowinistycznym homofobicznym krypciakem który wszystko sprowadza do seksu i ruchania i  który z każdym komentarzem pogrąża się coraz bardziej, taka prawda, no masz rację :D Zgłaszam bo zawsze zgłaszam chamskie, homofobiczne, seksistowskie komentarze, dyskryminujące drugą osobę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
kolo_103

"konfident z dziada pradziada" oooo idealny tekst zakompleksionego, patologicznego samczyka alfa, powodzenia w kryminale. Będę zgłaszał dalej <3 Jest róznica między normalną wypowiedzią a obrzydliwą mową nienawiści, i obrzydliwego obrażania innych ludzi a zwłaszcza kobiet i jestem hetero, preferuję kobiety i równocześnie piszę że jest normalne bo jest normalne, homoseksualizm to tak samo normalna orientacja jak heteroseksualizm, Ale masz za bardzo ograniczony mózg i logikę, aby zrozumieć najpostsze rzeczy że ktoś może nie być homofobem i równocześnie nie musi być innej orientacji, widać takie coś już powoduje zwarcie w twoim średniowiecznej główce, jedyną osobą po sposobie pisania, która cały czas tutaj od początku insynuuje jakieś rzeczy i rozprawia o ruchaniu i o kolegach jesteś ty krypciaku :D

ocenił(a) film na 7
kolo_103

Twoje wypowiedzi są poniżej jakiejkolwiek skali, patrząc na twój sposób odnoszenia się do ludzi którzy są odmienni od ciebie i do kobiet to raczej tobie ciężko wywróżyć jakąkolwiek przyszłość. "bo specjalista ci nie pomoże" Już widzę że ci brakuje tych żenujących tekstów więc musisz powtarzać to co druga strona napisała. "elo frędzlu" po prostu szkoda słów xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kolo_103

Wiesz co? Zauważyłam, że wieczorem to TY zniknąłeś :) I jak było z kolegami z Węgier? :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kolo_103

Co to jest 24/24? Chyba 24/7. Ale się pogrążasz swoją "wiedzą", a raczej jej brakiem. Aż żal na to patrzeć. I czy ty każde zdanie musisz kończyć gimbusiarskim "xD"? Ile masz lat? 6,5? Naucz się pisać poprawnie po polsku, skoro tak bronisz "polskich wartości". Zapomniałam. Konserwy nawet swojego języka nie znają.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kolo_103

Najpierw mi sugerujesz, że jestem prostytutką i wieczory spędzam z facetami, a teraz mówisz, że jestem lesbijką?

I czego niby nie wiem? Twój tok myślenia jest tak ograniczony, że to aż boli... I to dodatkowe "xD".

ocenił(a) film na 7
kolo_103

No po twoich wypowiedziach i tym że nie potrafisz się wysławiać po polsku można wywnioskować że siedzisz co najwyżej w gimbazie, zachowaj swoją patologię dla siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones