PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=845775}
5,4 11 015
ocen
5,4 10 1 11015
5,0 6
ocen krytyków
Ulica Strachu część 1: 1994
powrót do forum filmu Ulica Strachu - część 1: 1994

... z dubbingiem ??? masakra

ocenił(a) film na 5
tomek221079

Przecie netflix pozwala ci odpalić ten film z napisami, więc gdzie jest problem?

ocenił(a) film na 6
WTTW_FILM

Chodzi raczej o sam pomysł nagrywania dubbingu do takiego filmu. Powinno być standardowo - lektor i napisy. Dubbing skutecznie psuje jakiekolwiek napięcie w filmach tego rodzaju i powinien być zastrzeżony jedynie dla filmów familijnych i animacji

ocenił(a) film na 5
Czesiaruda

A no to fakt z którym się zgadzam :P

ocenił(a) film na 5
Czesiaruda

No ale jak można wyłączyć, to co z tego? Niech sobie robią do każdego filmu, kto im zabroni? Tak długo, jak można bez problemu obejrzeć w oryginalnej wersji, to dla mnie narzekanie na dubbing jest jak siedzenie w kinie w przeciwsłonecznych okularach i narzekanie, że film jest ciemny...

ocenił(a) film na 6
RipRoy

Bo postrzegasz to egoistycznie. MI to nie przeszkadza bo włączam sonie film z napisami ale moja mama na przykład akceptuje tylko lektora bo z napisami źle jej się ogląda a dubbingu nienawidzi i w takim przypadku była zmuszona wręcz do dubbingu i nie wspomina tego dobrze. Dubbing jak już wcześniej napisałem powinien być zarezerwowany dla animacji i filmów familijnych

ocenił(a) film na 4
Czesiaruda

Ale ten film to jest taki bardziej familijny.Mi to przypomina parodie horroru,Halloween dla nastolatków.

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

Zależy kto ogląda,niejeden nie wyłapie mrugania do widza i przeróżnych nawiązań,poza tym ta seria ma mnóstwo scen na poważnie zwłaszcza 3 część pokazująca losy ''wiedźmy''

ocenił(a) film na 4
Czesiaruda

Z tym pierwszym akurat się zgadzam.Tylko nie wiem czy zabierać się akurat za te dwie pozostałe części,może wtedy też doszukałbym się jakiegoś większego zrozumienia tego,i odebrałbym to dzieło bardziej na poważnie.

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

Pierwsza nabiera znaczenia dopiero po obejrzeniu pozostałych a 2 wg mnie jest najlepsza no i pierwsze pół 3 części

ocenił(a) film na 4
Czesiaruda

Ja wczoraj obejrzałem 2 część i przyznaje że była znacznie lepsza od tej pierwszej.Nie było takiej dziecinady,teraz planuje z ciekawości obejrzeć trójkę.Mam nadzieje że będzie trzymała poziom dwójki ;)

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

Pierwsza połowa trzyma,potem już jest inaczej ;-)

ocenił(a) film na 4
Czesiaruda

W pierwszej połowie podobało mi się tylko to wyjaśnienie zawarcia paktu z diabłem.Ale reszta to taki sam cyrk na kółkach jak ta 1 część ;).Mogłem sobie darować tą całą trylogie i obejrzeć samą 2 część jako dobry,Slasher ;)

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

Tylko kto to wiedział przed obejrzeniem całości...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jokmas

Jest też dużo syfu hetero i co, na to nic nie powiesz? Całe wieki musiało się oglądać horrory z wątkami romantycznymi hetero par, a ciebie dupsko boli, bo dali parę dziewczyn.

tomek221079

Ja tam się cieszę że z dubbingiem. Lektor też spoko ale to słuchać dwa języki a tak jeden na drugi język nie nachodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones