PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188513}

Ultimatum Bourne'a

The Bourne Ultimatum
7,7 180 585
ocen
7,7 10 1 180585
7,5 15
ocen krytyków
Ultimatum Bourne'a
powrót do forum filmu Ultimatum Bourne'a

20.00 - TVN.

ocenił(a) film na 10

Dziś czas na J.B...
Nie mylić z tym wstrząśniętym, nie zmieszanym;)

użytkownik usunięty
WhiteDemon

a zaraz po nim na TVP1 ''Diamenty są wieczne'' - będzie dzisiaj co oglądać

ocenił(a) film na 10

Hm, czyli jednak.
Czas dziś na 2xJ.B.
PromocjaXD

WhiteDemon

obejrzę na pewno :D

ocenił(a) film na 9
ewka9393

Hehe, a na Polsacie Garfield 2 xd

ocenił(a) film na 9
WhiteDemon

Ja dzisiaj oglądam, a potem Bonda albo "Push", bo jeszcze nie oglądałam, a jestem fanką Chrisa Evansa.
Ultimatum jest zdecydowanie warte uwagi każdego kinomana i jest to najlepsza część tej świetnej trylogii.

Agie

Ja też uważam że jest rewaluacyjny ale nie rozumiem za co dostał te Oscary ;)

ocenił(a) film na 9
Raditz

Jak to nie rozumiesz? Film został nagrodzony tylko za stronę techniczną (montaż, dźwięk, montaż dźwięku). Najczęściej te nagrody przyznaje się filmom, które od tej strony są naprawdę dobrze zrealizowane, a także podobały się członkom Akademii, ale nie na tyle by film np. był nominowany do nagrody za najlepszy film, ponieważ jest to film po prostu nie zrealizowany w tym stylu jak większość nagrodzonych tym wyróżnieniem obrazów.

użytkownik usunięty
WhiteDemon

Ej jestem trochę zdziwiony? Co z tym zakończeniem? Czy ja mylę części czy wydaje mi się, że Ultimatum kończyło się sceną, w której Jason mówi Pam, że powinna odpocząć. A tutaj? Jason ląduje w rzece z kulą, ale wypływa. Ktoś może mi rozjaśnić tą sytuację?

ocenił(a) film na 9

Przytoczona sytuacja jest ostatnią sceną Krucjaty Bourne'a:)

użytkownik usunięty
witekmiller

Ale jak to koniec Krucjaty? Przecież Krucjata kończy się w Rosji... Cholera chyba muszę jeszcze raz obejrzeć trylogię.

ocenił(a) film na 10

Krucjata kończy się w Rosji, ale ostatnia scena, kiedy Bourne rozmawia z Pam jest wzięta z Ultimatum.

ocenił(a) film na 10
Lord_Voldemort

też uważam, że trzecia część jest najlepsza! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones