PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188513}

Ultimatum Bourne'a

The Bourne Ultimatum
7,7 180 560
ocen
7,7 10 1 180560
7,5 15
ocen krytyków
Ultimatum Bourne'a
powrót do forum filmu Ultimatum Bourne'a

Film oceniony na 4!

użytkownik usunięty

No cóż film był strasznie monotonny, typowy film akcji bez konkretnej fabuły jedno i to samo.
Moja ocena 4/10 nie polecam lepiej obejrzeć sobie filmy takie jak: "Potęga strachu", "Furia" czy choćby "Prawo zemsty".

Furia? Już rozumiem dlaczego tak nisko oceniasz Ultimatum, bo tak naprawdę Furia to prawdziwy gniot, a Ty go polecasz... no cóż- można i tak.

ocenił(a) film na 8

Przeczytaj książkę, to film będzie ciekawszy :)

ocenił(a) film na 8

4/10 no to chyba lekka przesada, film ktory zdobyl 3 Oscary zasluguje co najmniej na 8 czy ewentualenie 7, jesli chodzi o ten gatunek filmu jest to jeden z najlepszych.

ocenił(a) film na 10

4 lol co za ciec

ocenił(a) film na 10

Jak Ty go oglądałeś, skoro nie dotarła do Ciebie fabuła ? O.o

użytkownik usunięty
4cryingwolf

oglądałem go w takich warunkach o jakich mógł byś sobie pomarzyć na tym filmie chciało mi się spać.
PS: znam się na filmach!

ocenił(a) film na 10

Nie napisałem, że się na nich nie znasz, ale nadal nie odpowiedziałeś mi na pytanie: Jak Ty oglądałeś ten film, skoro nie dotarła do Ciebie fabuła ?!

A kogo to obchodzi czy się znasz czy nie?
Swoją drogą film świetny. Jeden z najlepszych w gatunku.

ocenił(a) film na 9

4 ? prawdziwy znawca filmowy z ciebie.

ocenił(a) film na 9

powiem tak , widzialem kiedy trailer w tv furi, sciaglem ,ii nie zachwycilem sie... film mni nudzil, bourne too jak dla mnie klasyk , trzeba pomyslec jak sie oglada ten film, obejrzy sie akcjie ii wogole... ii spryt bourne xd kazdy znajdzie cos ciekawego w trylogi tego filmu:d

użytkownik usunięty
dk191

Scena jak Bourne kierował swoim współpracownikiem była świetna jednak reszta filmu zniechęca do obejrzenia reszty z trylogii.

widać jak oglądałeś film, Bourne nie miał współpracownika, jedynie komunikował się z dziennikarzem Guardian'a, bo domyślam się, że to masz na myśli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones