PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188513}

Ultimatum Bourne'a

The Bourne Ultimatum
7,7 180 573
oceny
7,7 10 1 180573
7,5 15
ocen krytyków
Ultimatum Bourne'a
powrót do forum filmu Ultimatum Bourne'a

Przyznam że troche zawiodłem się na "krucjacie Bornea", ale mimo to uwielbiam ten film. Agent CIA który wędruje po całej Europie i wszędzie robi zadyme. Nieuchwytny, przebiegły, bajerka na całej lini.
Któż by nie chciał być kimś takim.

martin_8

A ja wręcz przeciwnie. Uważam że "Krucjata.." jest dużo lepszym filmem niż "Tożsamość..". Dialogów jest wystarczająco dużo żeby zrozumieć o co chodzi,a to daje więcej czasu na akcje: na wspaniałe pościgi itp...

Lisiczka

ultimatum bedzie najlepszym z odcinków filmu :] nie moge sie doczekac roku 2007 :D hehe

użytkownik usunięty
Kwiatek_6

wczoraj oglądałem tożsamość, dzisiaj krucjate, bardzo mi się podobały oba filmy, z niecierpliwościa czekam na ultimatum
pozdro

martin_8

Uwielbiam Bourne'a! Również czekam z utęsknieniem na Ultimatum, ale z drugiej strony żal mi, że to już ostatnia część, bo jak wiemy, Ludlum więcej części już nie napisze :(((( A jeśli chodzi o obsadę, to uważam, że lepiej nie mogli wybrać - Matt i Franka są idealni ;)

marta_jazz

ale jeszcze moga nakrecic Legacy ;] ksiazke ktora napisal Eric Lustbader za przyzwoleniem Ludlum'a jego rodziny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones