PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188513}

Ultimatum Bourne'a

The Bourne Ultimatum
7,7 180 589
ocen
7,7 10 1 180589
7,5 15
ocen krytyków
Ultimatum Bourne'a
powrót do forum filmu Ultimatum Bourne'a

Powiązania

ocenił(a) film na 10

Znajdźcie jakieś powiązania między Ultimatum Tożsamość i Krucjatą!!!
Ja na przykład znalazłem takie że w Każdej Części Bourne leje jakiegoś
zioma nietypowym przedmiotem!!! W tożsamości Długopisem w krucjacie rozwalił kolesia gazetą, a w Ultimatum na trailerze wali zioma książką w gardło!!! Podoba mi się to!!!

Mad_Max

no. super nie?
może w 4 części zabije armie marines ziemniakiem.

ocenił(a) film na 10
Zrodlo

Nie no stary!!! Lepiej by było jakby szpadlem napierdalał ufoludów, którzy by zrobili akurat inwazje na niego!!!

Mad_Max

bez sensu... ufo na samego bourna? nie, nie moze byc. to mialo by sens jakby on byl krolem ich planety ktory uciekl na ziemie i specjalnie stracil pamiec. - to wyjasnia ze tak szybko biega i strzela jak rambo.

ocenił(a) film na 10
Zrodlo

Albo go porwali, wyczyścili pamięć i wsadzili implanty w głowę, ręce i nogi. To było dobre zakończenie!!!! Ale z Ciebie pacan!!!!

Mad_Max

no. ale z ciebie wiekszy

ocenił(a) film na 10
Zrodlo

Stary daj mi spokók nie chcesz pisać tutaj to nie pisz!!!!

ocenił(a) film na 10
Zrodlo

kyuzo Sun-Woo: najprawdopodobnie nie bedzie 4 czesci,bo to są filmy na podtsawie ksiązek,a 4 częsci nie ma.No chyba,że sami sobie wymyslą kontynuacje....ale watpie.

ocenił(a) film na 10
Izzie

Jest 4 częśc ksiązki!! Nazywa się dziedzictwo Bourne'a!!! TYlko napisał ją Eric van Lustbader!!!

Mad_Max

lol a moze wyląduje razem z pinokiem w krainie korników
BTW to sa kontynuacje logiczne ze maja powiazania nawet takie powinny miec miejsce buahahahaha

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Mad_Max

Co za ludzie, co za poziom... heh. Chciałbym powiedzieć, że nowy Bourne musi być bardziej spójny niż poprzednie części. Kiedy Krucjata miała pewne nierówności w fabule i akcji, to Ultimatum ma szanse to zmienić. Świetny materiał na kino sensacyjne, ale to przecież nie wszystko. Koleś musi zekranizować Ultimatum z głową, nie popełniając błędów z Krucjaty. Mam nadzieję, że zachowa tendencje zwyżkową, bo każda cześć jest coraz to lepsza... :)

ocenił(a) film na 10
Longusiowe_Szalenstwo

Mogę wiedzieć jakie to były nierówności???? Pewnie takie że miał mało wspólnego z książka!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones