PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188513}

Ultimatum Bourne'a

The Bourne Ultimatum
7,7 180 586
ocen
7,7 10 1 180586
7,5 15
ocen krytyków
Ultimatum Bourne'a
powrót do forum filmu Ultimatum Bourne'a

Dlaczego Nicky, kiedy Bourne zapytał się jej dlaczego mu pomaga, odpowiedziała, że trudno było jej z nim i czy naprawdę niczego nie pamięta?

Myślałam, że się wyjaśni, ale niestety... a może to ja coś przeoczyłam?
Proszę bardzo o pomoc!
Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 7
miki20061

Przecież to oczywiste (przynajmniej jak dla mnie). Widać Nicky była kiedyś z Jasonem i miała nadzieję, że być może to jeszcze pamięta. Bourne jednak zapomniał o tym uczuciu.
Nie wiem, czy jego słowa na pożegnanie ("It gets easier"), nie były jakimś jego komentarzem do całej sytuacji, ale może chodziło mu tylko o to, że z czasem po prostu człowiek przyzwyczaja się do ucieczki ;]

Orick

Też to podejrzewałam, ale reżyser tego dokładnie nie wyjaśnił... a szkoda, bo lubię coś takiego:)

Dzięki:) Może jest to prawda, jeśli nie tylko mi się tak wydawało:)

ocenił(a) film na 7
miki20061

Po śmierci autora książek o Bournie, powstało ich jeszcze kilka (chyba kilka, nie wiem, ile dokładnie), kto wie, może doczekamy się kolejnego filmu z jego przygodami i tam wątek Nicky zostanie rozwinięty? :)

Poza tym spójrz sama - jakby to tandetnie wyglądało, gdyby dosyć szybko przecież po śmierci Marie, Jason związał się z inną kobietą ;] To ma być film szpiegowski, wątek romantyczny tylko zepsuły klimat i napięcie ostatnich dwóch części ^^

Orick

Drogi Orick'u!
Myślę kompletnie tak samo, jak Ty!:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones