PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188513}

Ultimatum Bourne'a

The Bourne Ultimatum
7,7 180 573
oceny
7,7 10 1 180573
7,5 15
ocen krytyków
Ultimatum Bourne'a
powrót do forum filmu Ultimatum Bourne'a

Film : A jakie ma pan plany filmowe na najbliższą przyszłość? Czy powstanie trzecia część przygód Jasona Bourne'a?

Matt: Najpierw musimy zobaczyć, jak powiedzie się dwójce. O trzeciej części w ogóle nie rozmawialiśmy, choć jestem oczywiście otwarty na takie propozycje. Wszystko zależy od tego czy dwójka odniesie sukces. Ważne jest też, żebyśmy mieli ciekawy scenariusz. Zbyt często bowiem o kręceniu sequela decyduje wyłącznie kasa. My tak nie chcemy. Jeżeli zdecydujemy się na kolejną część, to tylko wtedy gdy będzemy mieć pewność, że będzie tak dobra jak jedynka i dwójka.

Na razie w planach mam 3 filmy. Pierwszy to "Syriana" (...)drugi to The Departed (...) i trzeci to The Informant Stevena Soderbergha z naprawde świetną rolą dla mnie. To będzie moja najciekawsza rola od czasu Toma Ripleya. ;)

Taki spóźniony troche wywiad, ale kit ;)

ocenił(a) film na 5
czester

Ta... trochę stary. Z wywiadami w gazetach jest różnie. Jakieś dwa tygodnie temu czytałem wywiad z Willisem w Wyborczej, w którym mówi, że jeszcze nie wie, czy zagra w Die Hard 4 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones