PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188513}

Ultimatum Bourne'a

The Bourne Ultimatum
7,7 180 585
ocen
7,7 10 1 180585
7,5 15
ocen krytyków
Ultimatum Bourne'a
powrót do forum filmu Ultimatum Bourne'a

Scena na dworcu - Wasze opinie

użytkownik usunięty

Jak w temacie, napiszcie co myślicie o scenie na dworcu gdzie Bourn prowadzi reportera. Przyznam że ta scena zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Dlaczego ? Niesamowicie spodobało mi się "szpiegowskie" podejście do tej sceny. Mieliśmy możliwość śledzenia każdego kroku, skrętu, kucania, całej drogi przeprawy przez dworzec,wykonywania każdego polecenia przez reportera , co w moim przypadku zaowocowało tym że myślałem że scena trwa bardzo długo. Ośmielę się nawet napisać że była to jedna z najciekawszych scen szpiegowskich jakie mogły tylko powstać (moim zdaniem).
Napiszcie co o niej myślicie. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10

"Ośmielę się nawet napisać że była to jedna z najciekawszych scen szpiegowskich jakie mogły tylko powstać (moim zdaniem)"

Ja też tak sadzę, zresztą cała seria to najlepsze kino tego typu. Scena na dworcu była niezwykle wciągająca, tak jak i cały film.

ocenił(a) film na 9

GEnialna!!!

A możliwość "śledzenia" każdego ruchu to efekt dobrej pracy kamery i świetnego montażu. perfekcyjna "logistyka" na planie.

ocenił(a) film na 10
GodFella

jeszcze super byl ten fragment gdzie Bourne mowi po hiszpansku, rzuca telefonem i strzela i do tego rewelacyjna muzyka, heh trwa to z 5sekund a jest rewelacyjne :D

ocenił(a) film na 10
Roman360

"jeszcze super byl ten fragment gdzie Bourne mowi po hiszpansku, rzuca telefonem i strzela i do tego rewelacyjna muzyka, heh trwa to z 5sekund a jest rewelacyjne :D"

Podpisuję się.
Taka mała rzecz, a cieszy;)

A "pilotowanie" Rossa na dworcu - majstersztyk.

Z tego co piszecie to film chyba świetny. Już nie mogę się doczekać kiedy go obejrzę.

ocenił(a) film na 8

bardzo dobra scena. kolejny przykład, że Greengrass potrafi wrzucić naprawdę widza w sam środek akcji. Udziela się w tej scenie strach reportera i adrenalina Bourne'a, który wysila wszystkie moce na ogarnięcie sytuacji, której wydaje się, że nie ma prawa kontrolować.

ocenił(a) film na 9
joshlymanfan

świetna scena,ta i scena z ucieczką Nicky i goniącym ja zabójcą to moje ulubione sceny w filmie

użytkownik usunięty

mnie strasznie rozbawilo jak biuro CIA w NYC w cudowny sposob moglo wplynąć na kamery na dworcu... normalnie jedno wielkie LOL.

użytkownik usunięty

To była placówka CIA w Londynie, o czym uprzejmie informuje widzów napis na ekranie. :)

użytkownik usunięty

nie rozumiesz chodzi o to w jaki sposob szef CIA w NYC moze wplywac na kamery miejskie w Londynie... to jest jedno wielkie LOL

użytkownik usunięty

Sorki wielki, ale nawet ja, gdybym się bardzo postarał byłbym wstanie wpłynąć na kamery gdziekolwiek będące połączone z siecią...

użytkownik usunięty

na mnie też zrobiła duże wrażenie, naprawdę fajnie zrobiona, tak jak zresztą cały film.

ocenił(a) film na 10

A tu taka mała ciekawostka z jesli chodzi o tą scene jeśli ktoś nie czytal ciekawostek:
"Na czas kręcenia zdjęć, ekipie filmowej nie udało się zamknąć londyńskiej stacji kolejowej "Waterloo". Dlatego właśnie - co widoczne podczas oglądania - część przechodniów spogląda w stronę kamery, a niektórzy nawet wskazują na nią palcami."

ocenił(a) film na 10

IMHO Niesamowicie oddaje bystrość umysłu Bourne'a, który cały czas myśli i koncentruje sie na tym jak wyprowadzić Rossa z Waterloo. Niesamowita scena (zwłaszcza pomysł z podrzuceniem telefonu - niby nic nadzwyczajnego, ale kto by wpadł na taką prostą metode kontaktu ? ^ ^ ). Ogółem cały film (trylogia właściwie) jest niesamowity i nie opowiada historii z książek, wiec nawet jeśli ktoś nie czytał, może bez obaw brać sie za film:) Pozdrawiam fanów :)

ocenił(a) film na 10

Ośmielę się napisać że była to jedna z najciekawszych scen szpiegowskich jakie mogły tylko powstać I JAKIE POWSTAŁY W HISTORII KINA I FILMÓW AKCJI.

ocenił(a) film na 7
tomucho77

Dobra była scena, jak w połowie filmu bourne prowadził rozmowe z pam
Doznałem lekkiego deja vu oglądając poprzednio krucjate.
Końcówka krucjaty, to połowa ultimatum. zaje...ście zrobione

ocenił(a) film na 9

ultimatum 10/10
scena na dworcu 20/10
scena w Tangerze 100/10

użytkownik usunięty

Tak, to chyba jedyna scena dla której warto obejrzeć ten film.

ocenił(a) film na 10

Myślę że ciekawszy a zarazem bardziej szpiegowski dla ciebie będzie serial Moda Na Sukces.

ocenił(a) film na 10
tomucho77

Popieram kolegę;)

użytkownik usunięty
tomucho77

Niestety obejrzałem wczoraj całą i coś zbyt szpiegowsko nie wypadła ;d

ocenił(a) film na 10

Wszystkie 3 częście genialne, czekam na 4 i 10 xd ale takie mendy w usa są ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones