PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188513}

Ultimatum Bourne'a

The Bourne Ultimatum
7,7 180 510
ocen
7,7 10 1 180510
7,5 14
ocen krytyków
Ultimatum Bourne'a
powrót do forum filmu Ultimatum Bourne'a

Trylogia +1

ocenił(a) film na 10

Przed obejrzeniem części nr 4 postanowiłem odświeżyć jakiś czas temu (od 2002, 2004 do 2007
roku) oglądane części Bourne'a. Niezaprzeczalnie przed obejrzeniem 4, moge stwierdzić to, że to
najlepsza trylogia akcji w XXI wieku. Sam Damon mówi o 3 latach spędzonych na ucieczce,
niestety dla aktora to już będzie 10. Żałuje troche, że nie ma go w 4.części i można zażyczyć sobie
więcej takich dobrych serii na przestrzeni kilku lat. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
jyo

Josona ( Damon'a ) nie ma w 4 części filmu, ponieważ cała antologia Bourne'a jest kręcona wg książkowej sagi, której jest ogółem 9 części.
I postać Josona NIE WYSTĘPUJE w 4 części książki, powraca dopiero w części 5, która nosi tytuł ' Zdrada Bourne'a ' i tak też zapewne będzie się nazywać 5 część filmu, w którym powróci sam Joson.

ocenił(a) film na 10
Flinston1987

W książce Lustbadera "Dziedzictwo Bourne'a" Jason Bourne występuje. Jest nadal głównym bohaterem.

jyo

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Jest to najlepsza trylogia filmów sensacyjnych, jaka kiedykolwiek powstała. Każda z części stoi na bardzo wysokim poziomie.

Mam nadzieję, że będzie nam dane jeszcze zobaczyć Damona na ekranie w roli Bourne'a. Za kamerą jednak musi stanąć Liman bądź też Greengrass.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
MarekAntonivsz

Czwartej części jeszcze nie oglądałem, ale pozostałe bardzo mi sie podobają :)
Czekam z niecierpliwieniem na 5 część z udziałem Damona, idealnie nadaje się do tej roli :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones