PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120148}

Ultimatum

House of 9
5,7 4 607
ocen
5,7 10 1 4607
Ultimatum
powrót do forum filmu Ultimatum

WARTO OBEJRZEĆ

ocenił(a) film na 8

Warto obejrzeć ten film choćby dla końcowej sceny, która na mnie osobiście wywarła ogromne wrażenie. Oglądając ten film obstawiałam różne warianty zakończenia, ale w życiu nie wpadłabym na taki pomysł, jak autor scenariusza. Po prostu psychologiczna masakra! Masz pięć milionów dolarów, no i co z tego, Lea? Gorzka prawda - pieniądze same w sobie nie mają żadnej wartości. Niektórzy są w stanie wiele przejść, by je zdobyć, lecz gdy nie można z nimi nic zrobić, to tak, jakby ich nie było. No i ta perfekcyjna gra niewidocznego obserwatora, który przecież dotrzymał danego słowa i nagrodził zwycięzcę. Wydaje się, że jego okrucieństwo osiągnęło już apogeum, dopóki nie ujrzymy końcowej sceny, kiedy to wywalczona nagroda okazuje się być karą. Ten film to nie arcydzieło, ale naprawdę daje trochę do myślenia.

ocenił(a) film na 5
misery76

Zgadzam się. Końcowa scena bardzo zaskakująca. Ogólnie niezły ale nic specjalnego.

ocenił(a) film na 10
misery76

Ta scena na długo utkwiła mi w pamieci... ;] pozdrawiam ;**

ocenił(a) film na 6
misery76

Film średni ale dzięki końcówce ocena 6/10. Myślicie że będzie kolejna cześć?:P Tym razem zwycięzca bierze 55mln?:D

misery76

Dla mnie ta walizka była trochę mała jak na 5 mln może każdy ma milion i teraz bd musieli przejść ta sama grę by mieć te 5 mln?

ocenił(a) film na 6
ElectroBaby

tam była torba czy walizka? mi się wydaje że torba i że była duża.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones