PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120148}

Ultimatum

House of 9
5,7 4 608
ocen
5,7 10 1 4608
Ultimatum
powrót do forum filmu Ultimatum

po pierwsze to nie jest horror tylko dramat psychologiczny !! i nie dla kazdego ten film jest.. film powinien byc przynajmnie od 16 lat chodz dla mnie to jest film dla ludzi ktorzy juz znaja troche zycie bo film przedstawia zyciowa sytuacje i kazdemu sie to moze stac nawet nie wiesz ktorego dnia i o ktorej godzinie!! takie jest moje zdanie komus sie nie podoba niech nie komentuje..ale moim zdaniem kazdy powinien ten film zobaczyc

użytkownik usunięty
ania_cool

film zapowiadał sie naprawde super ale tak na dobra sprawe to bardzo kiepski film i mało w nim psychologi i jakiejkolwiek inteligencji jest przewidywalny i nudny szkoda 1,5h na takie cos taka moja opinia

ocenił(a) film na 2
ania_cool

Ile gniotów na swoim koncie zaliczył Hopper w roku 2005?
Dwa.
Ten film obok Kruka 4 jest hańbą na imieniu tego aktora.
Weźmy pomysł z Cube, nędzne aktorstwo, dziwne ujęcia w pokojach, dziwne przejścia nad każdą śmiercią do porządku dziennego, wkurzającą muzykę (a właściwie całe kawałki pojawiające się nie wiadomo po co), w końcu niesamowitą nudę i irracjonalne zachowania bohaterów.
Oto "Ultimatum", film powstały nie wiadomo po co i dla kogo. Naturalnie zawsze można pisać, że to nie dla każdego...cóż, każda potwora znajdzie swojego amatora.
Denny, niepotrzebny i źle wyreżyserowany. Ocena w górę jedynie za fajne laski. Tyle. Odradzam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones