PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=545895}
6,1 53 364
oceny
6,1 10 1 53364
4,3 19
ocen krytyków
Uncharted
powrót do forum filmu Uncharted

Nie, po prostu nie.

ocenił(a) film na 3

Gorszego chłamu nie widziałam, a widziałam wiele. Koło Uncharted to to nawet nie stało. Od początku byłam na nie dla Toma w roli głównej i podtrzymuję zdanie. Niech chłopak zostanie przy superbohaterach w obcisłych gaciach póki troche nie nabierze charakteru, bo wygląda to źle. Dialogi, cóż. Chyba moje rozprawki w liceum były bardziej wciągające. Dubbing to już oddzielna dziedzina kitu, bo uwaga... ZNOWU MAMY SPIDERMANA xD W dodatku wydaje się bardziej wykastrowany niż wcześniej. Kto temu człowiekowi pozwala nagrywanie dialogów pod cokolwiek? Tak irytującego głosu schlanej Myszki Miki nie mógłby mieć żaden poważny dubbinger...
Sama fabuła filmu- ciekawa tylko w momentach gdzie otwierają się zamki zagadkowych przejść. Reszta dla widza z gładką kulą zamiast mózgu mogłaby być ciekawa.
No po prostu nie. Mam nadzieję, że jeśli ktokolwiek kiedykolwiek jeszcze raz wpadnie na pomysł ekranizacji Uncharted, to wybierze ciekawszych aktorów i lepszego scenarzystę, Bo w tym wypadku powinni płacić odszkodowanie Naughty Dog za takie spartolenie filmu pod logiem gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones