PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=545895}
6,1 53 368
ocen
6,1 10 1 53368
4,3 19
ocen krytyków
Uncharted
powrót do forum filmu Uncharted

Według najnowszych plotek w projekt mają zaangażować się naprawdę znane nazwiska ; m.in

Robert De Niro, Joe Pesci oraz Mark Wahlberg ( jako Nathan ).

Osobiście widział bym Gerard'a Butler'a w roli Nathana ale czas pokaże :)

Pietek

Nie ważne kto, byleby nie Wahlberg. Zagra z gracją grubo ciosanego pieńka:/ Niech lepiej wezmą postać z gry. Będzie 100 razy lepsze aktorstwo.

użytkownik usunięty
Pietek

Narazie negocjują kontrakty

Pietek

potwierdzone:
Mark Wahlberg ( jako Nathan )

czuje lipe taka ze masakra

pivamornfis123

http://hatak.pl/news/10510/Mark_Wahlberg_w_adaptacji_gry_Uncharted/

Cyszard

Ja Bym wzięła matta Damon a może albo kogoś no nie wiem bardzo ciężko znaleźć aktora który pasował by do Nate.
Na pewno nie ten co podkładał głos w grze bo on nie pasuje! Ale gościówka którą grała Elene powinna być w filmie czyli Emily Rose . A na Chloe (moją ulubioną psotać w grze) nadała by się Michelle Rodriguez ma inną urodę i mocny charakter tak jak Chloe. Idealna.

paula13

Albo elene mogła by zagrać kristen bell

ocenił(a) film na 5
paula13

Obejrzałem kolejny film z Markiem W i obawiam się już że kicha będzie w Uncharted ;<

ocenił(a) film na 6
pivamornfis123

Poważnie, to już potwierdzone? Generalnie nic do niego nie mam, ale rzeczywiście trochę mi nie pasuje do tej roli. Jako Drake'a widziałbym Davida Boreanaza :)

elo84

po pierwsze to mark wcale nie jest taki zly w fighterze mi sie bardzo podobal
a w roli glownej ja bym widzial colina farrella

elo84

Od tamtego czasu sporo się zmieniło reżyserem został Neil Burger i Mark już nie jest potwierdzony. Ogólnie to póki co chyba nie wiadomo, kto miałby go zagrać, choć pojawiły się ploty np. o Bradley'u Cooperze, z którym Burger pracował przy "Jestem bogiem", swoją drogą on by się nawet nadawał, ja myślałem też o Butlerze i Jackmanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones