PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=545895}
6,1 53 368
ocen
6,1 10 1 53368
4,3 19
ocen krytyków
Uncharted
powrót do forum filmu Uncharted

To , ze sony ma ( podobnie jak netflix z Adamem ) umowę z Hollandem nie musi tak często go pokazywać .
Ale tu chyba chodzi o "fanki" aktora, a nie o fanów gry która ma chyba lepszy scenariusz niż ten film.
Trailer pokazał tyle , ze ja jako fan xbox widzę , ze te postacie zostały wybrane ze względu na popularność i humor a nie ze względu na historię która powalczy z historią z gier.

fani playstation to już chyba całkiem odejdą od "stajni " bo kolejna część prawdopodobnie będzie miała twarz Hollanda a nie Drake którego znają od zawsze .

w Halo też jedna postać była czysto odwzorowywana na prawdziwym aktorze ( fani halo wiedza , a i czesc playstasionowców też si domyśla o kogo chodzi )

Tak więc widać gdzie sony szuka kasy , dobrze ,ze w "spiderman" tak czesto go nie pokazują , bo były dużo lepsze role spiderman, a ten to sie taki celebrytą zrobił, ze chyba on wpadł w narcyzm i jak jeden ze smerfów , nie widzi nic prócz siebie,

chciałem iśc na ten film nawet jak nie lubię playstationm ale te aktorstwo i trailer zniechęcił mnie do tego .

przykro mi

ocenił(a) film na 6
revot

co za bełkot xD ,,bo były dużo lepsze role spiderman'' gdzie były te role? 30 letni Tobey czy drewniany Garfield zagrali lepiej? Umniejszasz jego umiejętnością aktorskim tylko dlatego, że nie przepadasz za aktorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones