PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=545895}
6,1 53 259
ocen
6,1 10 1 53259
4,3 19
ocen krytyków
Uncharted
powrót do forum filmu Uncharted

Tom Holland

ocenił(a) film na 9

Według mnie Tom Holland idealnie się spisał. Naprawdę jest świetnym aktorem.

ocenił(a) film na 2
High_Privilege

Dla mnie w tej roli wypadł słabo gdzie Charyzma i one linery? No i dla mnie wizualnie nie pasuje do tej roli wygląda jak dzieciak niż zawodowy awanturnik który o mały włos unika śmierci albo przez rozstrzelanie, wypadek z pociągiem czy cudem przechodzenia po pustyni.

Aktor spoko Spider man wiadomo a nawet miał parę fajnych poważniejszych ról np: W samym sercu morza czy Niemożliwe z McGregorem i Watts ale tu wypadł kiepsko moim zdaniem. Ok szanuje

ocenił(a) film na 7
PrimalElf1512

Oj kolego nie grało się w grę chyba co? Nathan z filmu różni się od tego z gry tak jak Arnold Schwarzenegger od Sylwestra Stallone

ocenił(a) film na 2
Dozo

Grałem w gry typie

ocenił(a) film na 9
PrimalElf1512

Pewnie, każdy ma swoje zdanie. Ja bawiłam się świetnie. Film był lekki, a tego oczekiwałam.

ocenił(a) film na 7
High_Privilege

Oj chyba nie grało się w grę... Porażka totalna juz Karolak by to lepiej pociągnął.

ocenił(a) film na 2
Dozo

Ty chyba nie grałeś

ocenił(a) film na 7
PrimalElf1512

Haha nie chciałem Ciebie oznaczyć to była pomyłka to forum dziwnie działa nawet nie widać co napisałem zanim odświeżę stronę. Pozdro

ocenił(a) film na 2
Dozo

Ok pozdro

ocenił(a) film na 3
High_Privilege

dla kogoś kto grał w gry, holland to totalna porażka

ocenił(a) film na 4
użytkownik usunięty
High_Privilege

Opinię szanuję, to indywidualne. Ale film tak nędzny, że gdyby 17 cyganów podeszło do mnie prosząc o drobne na chleb, to... bym im dał, żeby mnie czasem nie kusiło kupić biletu na powtórkę. Rzadko wystawiam jedynki, ale tu mi nie dano wyboru.

High_Privilege

Sam Holland był niezadowolony z występu w filmie. O ile dobrze pamiętam, mówił, że za bardzo skupił się na fizyczności swojej postaci (treningi, ćwiczenie parkouru i sztuczek barowych), a za mało włożył w charakter bohatera. Stąd nie zdążył wyjść z roli Spider-Mana i za dużo go jest właśnie w jego Drake'u.

Hayes

Też właśnie chciałam napisać, że jak dla mnie to on jest w tym filmie ciągle spider manem...

...a parkur robił mu dubler i to chyba dwa razy od niego tęższy...

ocenił(a) film na 6
High_Privilege

Grałem we wszystkie części. Film bazuje ale nie kopiuje gry 1 do 1. Dobrze się oglądało, przyjemnie zrealizowany film akcji chyba właśnie w stylu gry. Nawet nie krytykuję niektórych scen , jedynie kasacja Antonia i zastąpienie głównego złola to strzał w kolano!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones