PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=295316}

Underworld: Bunt Lykanów

Underworld: Rise of the Lycans
7,1 97 309
ocen
7,1 10 1 97309
5,0 3
oceny krytyków
Underworld: Bunt Lykanów
powrót do forum filmu Underworld: Bunt Lykanów

Lucian a Kraven

ocenił(a) film na 8

Dlaczego Lucian skoro był taki potężny zginął z ręki kogoś takiego jak Kraven ?
Przecież on był tak silny że był w stanie rywalizować nawet z Viktorem.


i drugie pytanie w obsadzie Kraven jest a nie widziałem go w filmie, w jakim momencie był ?

ocenił(a) film na 7
Reetz

lucjan, nie zginął z ręki kravena tylko się z nim dogadał, i udali jego śmierć,
A po kilkuset latach, zabił go przy pomocy pistoletu, do tego nie musiał być silniejszy.

ocenił(a) film na 8
Reetz

Wiesz co to jest SPOILER ?! krwa... oznacza sie takie wpisy..

ocenił(a) film na 8
Wictorias

No ale on zginął w 1 części a bunt lykanów to 3 >.<
Nie pomyślałem żeby zrobić spoiler tutaj, sorry, nie umiem tego zmienić chyba się nie da

ocenił(a) film na 7
Reetz

A jednak:) Sama też zaczynałam od trzeciej części, narzeczony widział dwie pierwsze, a gdy pojawiła się trzecie oglądaliśmy już razem:) Potem sama nadrobiłam dwie pozostałe.

ocenił(a) film na 10
Reetz

Ostatnia scena z filmu ;p Jest ukazana Selene, która siedzi tam wysoko na krawędzi i wtedy Kraven się zwraca do niej i mówi jej, że to Viktor zamordował jej rodzinę. Co prawda, Kraven nie jest pokazany, ale kto pamięta, to może go rozpoznać po głosie ;)

ocenił(a) film na 7
pomsta1350

A nie było tam sceny jak Viktor wpierdziela członków rodziny Seleny a Kraven zza rogu się przypatruje temu, mogłem pomylić filmy. Być może to w pierwszej części pokazano w retrospekcjach, sam już nie wiem :S

ocenił(a) film na 10
SCORPION60

Niee :D To było w drugiej części, jak Marcus w zamku wampirów pozabijał obstawę Kravena, a następnie przejrzał wspomnienia Kravena, po czym go zabił ;D Tak mi się przynajmniej wydaje ;)

ocenił(a) film na 7
pomsta1350

byc może ;) dawno oglądałem i mogłem pokręcić.

ocenił(a) film na 8
Reetz

Według mnie Lucian byłby lepszym bohaterem niż Selene od Przebudzenia i Więzów Krwi. Fakt Selene, a raczej Kate to fajna laska, fajne ma ciało, ale co to za filmy pozbawione dobrej fabuły jak dwie ostatnie części Underworlda, gdzie zalatuje to wprost jakimś filmowym Resident Evilem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones